Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja si flirtoni bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Mund tė visheni mirė, tė keni njė punė tė mrekullueshme, dhe tė jeni tė bekuar me bukuri, por filtrimi ėshtė magjia e vėrtetė e tėrheqjes, e veēanėrisht kur ėshtė fjala pėr pėrshtypjet e para qė i lini.

Ja si flirtoni bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.
Ja si flirtoni bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/10/2017 22:37

Filtrimi i mirė ėshtė mė efektiv sesa pamja e mirė, dhe filtrimi ėshtė diēka qė mund tė mėsohet, Portali i njohur pėr horoskopin, Zodiac Mind ka publikuar njė artikull se si flirtojnė shenjat e horoskopit tė cilin pėr ju e sjell Perspekti.com.

Gaforrja

Me maturi, kujdes, sepse nuk duan tė refuzohen.

Peshorja

Njė miksim mes tė qėnurit tė turpshėm dhe tė drejtpėrdrejtė. Ata do bėjnė gjėrat e vogla tė cilat ju bėjnė tė qeshni.

Demi

Sensualė, sepse ata gjithmonė presin momentin e duhur pėr tė qenė sharmantė.

Binjakėt

Duke ju ngacmuar, sepse kėshtu janė tė aftė t'ju bėjnė pėr vete.

Ujori

Modestė sepse ata fejohen vetėm atėherė kur ata duan dhe nėse ju jeni ndryshe nga tė tjerėt.

Dashi

Ata nuk kanė kohė tė jenė strategjikė, ua thonė troē.

Bricjapi

Me strategji sepse lėvizjet e tyre janė tė mirėmenduara dhe "pro" apo "kundėr" janė tė planifikuara.

Akrepi

Elektrizues sepse e keni tė vėshtirė t'u rezistoni.

Peshqit

Tė magjishėm sepse ndonjėherė mund tė japin pėrshtypjen e keqe, sidomos me tėrheqjen kur ju shikojnė nė sy.

Luani

Nėse ata janė tė interesuar, ju do e merrni vesh sepse Luanėt nuk e fshehin.

Virgjėresha

Bėjnė shumė pyetje sepse janė mjeshtėr tė gjuhės sė trupit dhe mund t'ju lexojnė nga shumė larg

Shigjetari

Ata flirtojnė me tė gjitha mėnyrat, por nėse ua vėshtirėsoni gjėrat, largohen.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)H(%G

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė