Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

7 mėsime tė Budės qė do t'ju ndihmojnė tė kapėrceni problemet.

Ēdo njeri ka nevojė pėr mbėshtetje kur pėrballet me probleme. Dhe ndoshta gjithēka qė na duhet ėshtė njė frazė ose njė fjali qė tė na motivojė.

Ju tregojmė disa nga mėsimet e Bubės.
Ju tregojmė disa nga mėsimet e Bubės.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/08/2016 21:36

7 mėsimet e Buda janė kėto:

Qetėsia gjendet brenda jush. Mos kėrkoni pėr qetėsi nė uivers dhe jashtė jush.

Nuk ka rrugė drejt lumturisė. Lumturia ėshtė rruga.

Me mendimet tona ne bėjmė botėn. Ne jemi ajo qė mendojmė.

Lumturia nuk do tė vijė kurrė tek njerėzit qė nuk vleresojnė atė qė kanė nė jetėn e tyre.

Lumturia asnjėherė nuk pakėsohet duke u ndarė me tė tjerėt.

Kur mendja ėshtė e pastėr, lumturia na ndjek si njė hije qė nuk largohet kurrė.

Ėshtė mė mirė tė mposhtėsh veten, sesa tė fitosh njėqind beteja.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
;EK:N

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė