Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 gjėra qė duhet ti eleminoni nga jeta juaj.

Ka shumė gjėra qė ndikojnė negativisht nė jetėn tuaj. Prandaj ju duhet ti eleminoni menjėherė ato.

Ka shumė gjėra qė ndikojnė negativisht nė jetėn tuaj. Prandaj ju duhet ti eleminoni menjėherė ato.
Ka shumė gjėra qė ndikojnė negativisht nė jetėn tuaj. Prandaj ju duhet ti eleminoni menjėherė ato.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/07/2017 23:18

1. Hiqni fjalėn urrej. Fokusohuni nė gjėrat qė doni.

2. Mos mendoni pėr tė kaluarėn, mbani mend mėsimin.

3. Hiqni idenė se ju duhet tė jeni perfektė.

4. Mos u pėrpiqni tė kėnaqni tė gjithė njerėzit.

5. Mos flisni me negativitet me veten (Nuk jam i mirė sa duhet apo unė nuk vlej).

6. Mos bėni thashetheme dhe mos paragjykoni.

7. Mos u merrni me njerėz qė ju nėnvlerėsojnė ose pėrpiqen tju bėjnė tė ndiheni keq.

8. Hiqni acarimin e tepėrt nga jeta juaj. Fuqia gjendet nė paqe.

9. Mos e krahasoni veten me tė tjerėt.

10. Mos u pendoni pėr gjėrat qė kanė ndodhur. Gjithēka ndodh pėr njė arsye.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
FEY.,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.