Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė llojet e luleve qė nuk duhen dhuruar pėr Shėn Valentin?

Ēdo lule simbolizon diēka, prandaj tregohuni tė kujdesshėm me ato qė do i dhuroni personit qė keni nė krah gjatė festės sė tė dashuruarve.

Cilat janė llojet e luleve qė nuk duhen dhuruar pėr Shėn Valentin?
Cilat janė llojet e luleve qė nuk duhen dhuruar pėr Shėn Valentin?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2018 15:50

Lulet e verdha

Janė tė bukura dhe tė freskėta, por ato janė simbol i tradhtisė. Nėse do t'ia dhuronit partneres/it do i jepnit atij/asaj njė mesazh jo tė mirė.

Lulet qė mbajnė aromė tė fortė

Gjithēka varet nga ndjeshmėria e personit, por disa lule nuk janė te kėndshme pėr shkak tė aromave tepėr tė forta.

Lulet me konotacion negativ

Ka disa lule qė i lidhim me ngjarje jo shumė tė kėndshme. Krizantemat apo karafilat janė tė bukur, por pėrdoren mė tepėr pėr njė mort sesa pėr ditėn e Shėn Valentinit.

Lulet agresive

Lulet me gjemba duhen shmangur ditėn e tė dashuruarve.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
R[g2<

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.