Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēiftet mė tė mira tė astrologjisė pėr vitin 2018

Perspekti sjell parashikimet mė tė reja pėr ēiftet mė tė mira pėr vitin e ardhshėm.

Ēiftet mė tė mira tė astrologjisė pėr vitin 2018
Ēiftet mė tė mira tė astrologjisė pėr vitin 2018
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/11/2017 15:49

Ujori dhe Virgjėresha

Nė pamje tė parė Ujori dhe Virgjėresha duken shenja shumė tė ndryshme nga njėra-tjetra. Por mes tyre do tė mund tė lindė njė histori e mrekullueshme dashurie. Ujori mund t'i mėsoje Virgjėreshės tė jetė mė pak racionale, kurse nga ana tjetėr Virgjėresha mund ta mėsojė Ujorin tė jetė mė pragmatik.

Akrepi dhe Shigjetari

Edhe pse mes tyre ndonjėherė mund tė ketė zėnka, sėrish formojnė njė ēift perfekt. Akrepi gjen tek Shigjetari ato qė do, kurse Shigjetari mund ta zbusė karakterin e Akrepit.

Dashi dhe Luani

Kėto dy shenja stimolohen dhe pėlqejnė tė njėjtat gjėra. Nė pamje tė parė mund tė duken thjesht miq, por brenda tyre do tė lidhen shumė fort me njėri-tjetrin. Arrijnė tė kenė edhe njė intimitet fantastik sė bashku.

Gaforrja dhe Peshqit

Kanė shumė pika tė pėrbashkėta, si romanticitetin dhe ndjeshmėrinė e lartė. Nėse Peshqit janė shumė introversė, me Gaforren xheloze dhe tė dashur krijojnė ēiftin ideal. Intensiteti qė lidh kėto dy shenja ėshtė i plotė.

Demi dhe Binjakėt

Mes kėtyre shenjave mund tė ketė njė histori dashurie si nė pėrralla. Kanė shumė gjėra tė pėrbashkėta. Adhurojnė perfeksionin nė ēdo gjė dhe punojnė sėbashku pėr ta arritur atė. Nėse Binjakėt janė tė rezervuar, Demi preferon tė eksperimentojė emocionet e tij dhe nė kėtė mėnyrė arrihet ekuilibri ideal.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)GVR4

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė