Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 ndryshime mes shokėve tė mirė dhe shokėve toksikė.

Tė gjithė e kemi nga njė shok qė ka temperament tė keq, ėshtė pak xheloz, dhe disi kryelartė. A ėshtė ai njė shok i vėrtetė pėr ju?

Tė gjithė e kemi nga njė shok qė ka temperament tė keq, ėshtė pak xheloz, dhe disi kryelartė.
Tė gjithė e kemi nga njė shok qė ka temperament tė keq, ėshtė pak xheloz, dhe disi kryelartė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/04/2017 17:14

Ju tregojmė 10 ndryshime madhore tė shokėve tė mirė dhe shokėve toksikė qė ju duhet ti merrni patjetėr nė konsideratė.

Miqtė e mirė: Festojnė pėr suksesin tuaj.

Miqtė toksikė: Bėhen xhelozė pėr arritjet tuaja.

Miqtė e mirė: E dijnė rėndėsinė e kohės qė kaloni vetėm.

Miqtė toksikė: Pėrpiqen tė zėnė tė gjithė kohėn tuaj.

Miqtė e mirė: Janė tė kujdesshėm dhe tė dhembshur.

Miqtė toksikė: Ju gjykojnė dhe ju kritikojnė gjatė gjithė kohės.

Miqtė e mirė: Ju respektojnė dhe e vlerėsojnė miqėsinė tuaj.

Miqtė toksikė: Nervozohen lehtėsisht me ju.

Miqtė e mirė: Shijojnė shkėmbimin e opinioneve.

Miqtė toksikė: Duan vetėm tė fitojnė njė debat.

Miqtė e mirė: I besojnė fjalėt tuaja.

Miqtė toksikė: Dyshojnė pėr gjithēka qė thoni ju.

Miqtė e mirė: Ju telefonojnė sepse u mungoni atyre.

Miqtė toksikė: Kujtohen pėr ju vetėm kur kanė nevojė.

Miqtė e mirė: Ju pranojnė ju ashtu siē jeni.

Miqtė toksikė: Pėrpiqen tju ndryshojnė dhe tju kontrollojnė.

Miqtė e mirė: E dijnė qė ju mund tė keni edhe miq tė tjerė, dhe janė tė lumtur pėr kėtė.

Miqtė toksikė: Nuk i pėlqejnė dhe nuk shkojnė mirė me shokė tė tjerė qė mund tė keni.

Miqtė e mirė: E dijnė sesi mund tė mbahet njė sekret.

Miqtė toksikė: Thonė gjėra qe nuk duhet ti thonė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4$<;C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.