Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė njė ditė do tė jenė tė pasura

Sipas disa parashikimeve janė disa persona tė cilėt nė njė periudhė tė caktuar, do tė bėhen milionerė. Po i prezantojmė sipas shenjės sė horoskopit.

Shenjat e horoskopit qė njė ditė do tė jenė tė pasura
Shenjat e horoskopit qė njė ditė do tė jenė tė pasura
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/11/2017 12:33

Demi

Venusi e vendos Demin nė shenjėn qė dėshiron mė tė bukurėn. Ata e ndjejnė nevojėn pėr tė grumbulluar para pėr njė jetė luksi. Demat priren ndaj sigurisė dhe stabilitetit nė jetė. Ata kanė njė aftėsi pėr administrimin e parave, tė cilat shtojnė potencialin pėr tė fituar para.

Akrepi

Akrepi investon pėr njė jetė tė mirė. Kjo shenjė kėrkon pėrvojėn e duhur profesionale, pėr tė pasur njė jetė luksi dhe pushime tė mrekullueshme. Akrepi ka aftėsi nė tregti dhe janė nė rrugėn e duhur pėr tė rritur aspiratat e tyre monetare.

Luani

Njė luan ėshtė i frymėzuar pėr tė financuar pėr veshjet e tyre, darkat luksoze, dhuratat dhe aktivitetet e tjera, qė i ndihmojnė ata tė jenė nė qendėr tė vėmendjes. Nė tė njėjtėn kohė, aftėsitė e lidershipit tė luanit, mund tė bėjnė rritjen e pasurisė nė nivele tė larta.

Gaforrja

Shpeshherė gaforret i tremben rrėnimit financiar, prandaj i ruajnė tė ardhurat e tyre me kujdes. Nėse siguria e tij kėrcėnohet, ėshtė i gatshėm tė rrezikojė, vetėm mos tė ketė probleme ekonomike. Paratė ju ngjisin shumė gaforreve, prandaj e shijojnė ndjesinė e parasė. Ėshtė ekspert nė grumbullimin e parasė, qė i shton mundėsitė pėr t'u pasuruar nė tė ardhmen.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Q>JY7

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė