Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kush do tė bėnte gjithēka pėr dashurinė? E tregon astrologjia...

Nė emėr tė dashurisė njerėzit kanė bėrė e vazhdojnė tė bėjnė disa prej sakrificave mė tė mėdha.

Kush do tė bėnte gjithēka pėr dashurinė? E tregon astrologjia...
Kush do tė bėnte gjithēka pėr dashurinė? E tregon astrologjia...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/01/2018 00:28

Nė emėr tė dashurisė njerėzit kanė bėrė e vazhdojnė tė bėjnė disa prej sakrificave mė tė mėdha: dikush ka marrė trenin pėr tė shkuar nė shtetin fqinj, njė tjetėr i ka hipur avionit dhe ka shkuar nė njė kontinent tjetėr etj etj, por nėse partneri/partnerja juaj nuk e bėn diēka tė tillė nuk do tė thotė se nuk ju do, thjesht ėshtė shenja e horoskopit qė "vendos" pėr tė.

Ja cilat janė 3 shenjat e horoskopit qė janė nė gjendje tė bėjnė gjithēka pėr dashurinė, hidhuni njė sy nėse ėshtė e juaja apo e partnerit tuaj:

Dashi

Nė qoftė se partneri/-ja juaj i pėrket shenjės sė dashit konsiderojeni veten me fat, pasi dashėt janė ithtarė tė dashurisė sė vėrtetė dhe duan tė pėrjetojnė sa me shumė emocione pranė partnerit.Asgjė nuk i tremb pėr tė pasur marrėdhėnien e ėndėrruar.

Peshorja

Peshoret janė pasionante tė lindura, tė gatshme pėr tė bėrė ēdo gjė qė lidhja tė funksionojė siē duhet. Ato janė tė gatshme tė marrin avionin, trenin, biēikletėn, madje tė hipin edhe nė shpinėn e njė deveje pėr tė shkuar prnė dashurisė. Por, sakrificat nė emėr tė dashurisė nuk nėnkuptojnė vetėm zhvendosje fizike, por edhe tė bėsh kompromise duke hequr dorė shpeshherė edhe nga dėshirat e tyre.

Virgjėresha

Virgjėreshat janė shumė pasionante nė dashuri, por kur gjėrat shkojnė keq ato braktisin menjėherė gjithēka. Vlerėsojnė ndershmėrinė mė shumė se ēdo gjė tjetėr dhe presin qė partneri i tyre t'ua kthejė me tė njėjtėn monedhė. Nuk u pėlqejnė lojėrat, duan lidhje tė qėndrueshme e tė gjata, dashuria pėr ta ėshtė forca mė e bukur qė mund tė udhėheqė jetėn e njė njeriu.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
K&!M]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė