Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat mė pėrtace tė horoskopit?

Turp t'ju vijė! Kėto janė 3 shenjat mė pėrtace tė horoskopit!

Cilat janė shenjat mė pėrtace tė horoskopit?
Cilat janė shenjat mė pėrtace tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 31/01/2018 01:15

Njė ndėr komplimentat qė pėrdorim pėr tjetrin ėshtė edhe etiketimi "punėtor/e". Ēdokush kėnaqet kur sheh dikė tė mbarojė punė shpejtė e tė mos lėrė asgjė pas dore.

Por, tė gjithė kemi nė fis njė dembel tipik, qė nuk preferon tė bėjė shumėēka gjatė ditės.

Kėrkojmė tė mbarojnė njė porosi, dhe pėrgjigja ėshtė gjithmonė: "Ja edhe pesė minuta...". Mėngjesi ėshtė luftė pėr t'u ēuar nga shtrati, ndėrsa orėt e kaluara nė punė ngjasojnė me njė vit. Shpesh tė lodhur nga pithuajse gjithēka, dembelėt i pėrkasin tre shenjave tė zodiakut nė veēanti:

Demi

I pėrkushtohen me shpirt njė aspekti tė caktuar kur e duan realisht shumė, por pėr pjesėn e mbetur e kanė mė tė lehtė tė vėshtrojnė natyrėn apo frigoriferin me orė tė tėra, se sa tė pėrfundojnė atė ēka kanė nisur.

Luani

I dashuroni pushimet dhe tė gjithė janė si ju nė kėtė drejtim, por duhet ta dini se jeta nuk mund tė jetė vetėm aq. Nuk mund tė shmangni pėrgjegjėsitė duke mos bėrė asgjė, kėshtu qė pėrpiquni tė jeni mė fleksibėl.

Bricjapi

Pėrtacinė e justifikoni me faktin se nuk arrini gjithmonė atė qė dėshironi. Kjo nuk ėshtė arsye qė tė mėsoheni me njė gjendje kosntante tė tė bėrit pak, pasi dembelizmi do tė bie ndesh me tė mirat qė mund tė tė ofrojė jeta.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Z1,.X

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.