Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė shenja e horoskopit qė dashuron mė shumė se tė tjerat?

Tė gjithė dashurojmė nė njė mėnyrė apo njė tjetėr, por personat me kėtė shenjė dashurojnė mė fort se tė gjithė!

Cila ėshtė shenja e horoskopit qė dashuron mė shumė se tė tjerat?
Cila ėshtė shenja e horoskopit qė dashuron mė shumė se tė tjerat?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/01/2018 23:50

Si shenjė e Tokės, Virgjėresha, duhet tė lėvizė ngadalė dhe me kujdes nė ēėshtjet e dashurisė, ose pėrndryshe mund tė ndiheni tė pasigurt.

Nė fakt, ju mund tė jeni tė fundit nga tė gjithė shenjat pėr t'i dhėnė besim njė partneri tė ri, pasi doni tė siguroheni se ėshtė i duhur dhe kur e bėni kėtė, i dhuroni "botėn".

Sundimtari juaj, Mėrkuri do tė thotė qė juve ju duhet tė dini se ku tė qėndroni nė lidhje me tė tjerėt pasi nėse pėrpiqeni tė besoni ndjenjat e tyre do tė thellojė ankthin tuaj.

Nėse zbuloni se partneri juaj dėshiron tė veprojė shpejt nė marrėdhėnien tuaj, dhurojini atyre momente tė paharrueshme. Ėshtė kompliment qė ata duan tė jenė mė afėr jush dhe pėrpiquni t'i pėrshtateni partnerit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
YX^5a

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.