Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk flenė shumė gjumė?

4 shenjat e horoskopit qė nuk flenė shumė gjumė. E shijojnė jetėn zgjuar!

Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk flenė shumė gjumė?
Cilat janė shenjat e horoskopit qė nuk flenė shumė gjumė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 02/02/2018 13:30

Shumica e tė rriturve duhet tė flenė 7 deri nė 9 orė gjumė nė mbrėmje . Sidoqoftė, tė gjithė e dinė vetė sa orė gjumė kanė nevojė.

Por ka disa shenja tė zodiakut qė nuk flenė shumė. Bėhet fjalė pėr: Dashin, Shigjetarin, Ujorin dhe Binjakėt.

1. Dashi

Ėshtė e pamundur tė dihet nga vjen burimi i energjisė i Dashit, edhe kur nuk flejnė. Ndonjėherė duket sikur nuk kanė nevojė fare pėr tė fjetur. Ata kanė moton: "Unė do tė fle kur tė vdes". Sipas ekspertėve, ata janė shumė aktivė dhe tė qenurit tė zėnė ėshtė gjėja mė e mirė pėr njė person tė shenjės sė dashit.

2. Shigjetari

Shigjetari nuk mund tė qėndrojė me mendimin se mund tė humbasė diēka. Nėse ata udhėtojnė, ata duhet tė shohin dhe tė bėjnė gjithēka! Ata nuk do ta lejojnė gjumin t'i pengojė qė tė shijojnė gjėrat qė i rezervon jeta. Shigjetarėt e dinė sa i rėndėsishėm ėshtė gjumi, por nuk e duan atė t'i marrė kohėn e tyre.

3. Ujori

Ujorėt tentojnė tė gjejnė mėnyra pėr tė fjetur edhe mė pak. Ėshtė e ēuditshme. Ata duan tė mendojnė pėr zgjidhjet e problemeve, kėshtu qė mund tė qėndrojnė zgjuar gjatė natėn. Ujori lufton plakjen, pra mundohen tė shfrytėzojnė ēdo ēast tė jetės pėr tė arritur diēka me vlerė. Nuk duan tė humbasin kohėn kot!

4. Binjakėt

Ata mund tė planifikojnė tė shkojnė nė shtrat nė njė orė tė hershme, por pastaj ata qėndrojnė nė rrjetet sociale ose planifikojnė udhėtimin e tyre tė ardhshėm deri nė orėt e vona. Ata e duan gjumin, por vėmendja e tyre shpesh kapet te diēka tjetėr pėrveē gjumit. Mendjen pėr tė bredhur e kanė Binjakėt!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
R;bT

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.