Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si duhet tė jetė shpirti juaj binjak bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?

Shenja jonė e horoskopit mund tė tregojė vėrtet shumė pėr ne, sidomos pėr pjesėn e dashurisė: ja cilėt janė partnerėt e duhur nė varėsi tė shenjės sė horoskopit.

Si duhet tė jetė shpirti juaj binjak bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Si duhet tė jetė shpirti juaj binjak bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 21/12/2017 15:05

Dashi

Jeni nė kėrkim tė njė partneri inteligjent qė do e plotėsojė jetėn tuaj, jo vetėm nė aspektin fizik, por edhe nė aspektin mendor. Pėr ju, nėse njė marrėdhėnie nuk ėshtė tėrheqėse nga ana mendore, nuk zgjat.

Demi

Ajo qė ju dėshironi mė shumė, ėshtė tė keni nė krahė dikė qė tė dijė t'ju joshė mė romanticizmin e vet, si dhe tė vlerėsojė ēdo gjė tė bukur tek ju.

Binjakėt

Jeni vagabondė nė shpirt, ju pėlqen tė pėrfshiheni shumė nė marrėdhėnie dhe filloni tė ėndėrroni gjėra qė partnerėt tuaj mund tė mos i realizojnė dot. Keni nevojė pėr dikė qė jo vetėm tė vlerėsojė ambiciet tuaja, por edhe t'ju falė pak nga sensi i vet praktik si dhe t'ju mbajė me kėmbė nė tokė.

Gaforrja

Kush ėshtė pjesė e kėsaj shenje, ėshtė shpesh shumė i ndjeshėm nga ana emocionale dhe ka nevojė pėr dikė qė tė lidhet shpirtėrisht me emocionet e tij/saj. Nėse nuk ekziston kimia e duhur, ose nėse personi tjetėr nuk arrin t'ju kuptojė se si ndiheni, lidhja juaj nuk ka pėr tė funksionuar.

Luani

I pėlqeni shumė t'i shfaqni raportet tuaja pasionante dhe nuk fshiheni asnjėherė, madje as nė publik. Madje, njė gjė e tillė ju bėn edhe tė ndiheni mirė. Ėshtė e rėndėsishme tė theksojmė se, kush lind nėn kėtė shenjė, ndjen shumė krenari pėr partnerin e vet, ndaj tė njėjtėn gjė e kėrkojnė edhe tek partneri pėr veten e tyre.

Virgjėresha

Gjendeni shpesh nė marrėdhėnie ku partneri juaj merr kontrollin e lidhjes dhe kjo ndonjėherė ju bėn tė pėrfshiheni nė lidhje problematike, si dhe tė kujdeseni pak ose aspak pėr veten tuaj. Ndaj, duhet tė gjeni jo vetėm personin e duhur, por edhe tė mendoni pėr t'u kujdesur pėr veten.

Peshorja

Jeni romantikė tė pandreqshėm. Pėr ju dashuria ėshtė e mundur, vetėm kur ėshtė e vėrtetė dhe e pastėr. Madje edhe nė shtrat doni ta bėni ēdo gjė nė mėnyrėn e duhur "sipas traditės". Partneri juaj duhet tė ndryshojė pak rutinėn tuaj, si dhe t'i japė pak dinamikė karakterit tuaj.

Akrepi

Jeni pak shpirtra tė trazuar, por nė fund arrini tė ndėrtoni marrėdhėnie tė sinqerta me ata qė arrijnė ta fitojnė besimin tuaj. Ju keni nevojė pėr dikė qė nuk ju gjykon, por qė ju vlerėson pėr sinqeritetin tuaj.

Shigjetari

Jeni skeptikė pėr sa i pėrket aspektit tė dashurisė. Pėr ju nuk ekziston "partneri pėr gjithė jetėn", por kjo nuk do tė thotė se nuk besoni tek ndjenjat. Ju e kuptoni se ēdo person shpreh me veten e tij njė botė ndryshe dhe nė botė ekzistojnė plot shpirtra binjakė. Por nėse doni nė krahė njė person pėr gjithė jetėn, atėherė duhet tė kėrkoni dikė qė t'ju bėjė tė humbni mendjen deri nė pikėn qė tė mos e ndjeni tė nevojshme tė dini gjithēka.

Bricjapi

Jeni shumė ambiciozė dhe pėrpiqeni tė ndėrtoni marrėdhėnie ku kontrollin e lidhjes ta keni juve nė dorė. Juve ju nevojitet dikush qė beson nė ndjenjat tuaja dhe e kupton vizionin tuaj pėr gjėrat.

Ujori

Kush ėshtė pjesė e kėsaj shenje, sheh gjithė jetėn e tij tek partneri. Keni njė entuziazėm tė madh, por bėni kujdes se mos manipuloheni nga partnerėt tuaj pėr qėllimet e tyre, pasi mė vonė do ta keni tepėr tė vėshtirė tė rindėrtoni sėrish jetėn dhe identitetin tuaj.

Peshqit

Shpirti juaj binjak ėshtė dikush qė do t'ju shtyjė tė jetoni dhe tė gjeni diēka pozitive nė ēdo ditė tė jetės suaj. Ju jeni nė kėrkim tė dikujt qė t'ju nxjerrė nga rutina juaj dhe t'ju bėjė tė zbuloni gjėra tė reja, pėr tė cilat ta vlerėsoni jetėn tuaj.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^C[K^

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.