Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Dobėsia mė e madhe e ēdo shenje horoskopi.

Ēdo njeri ka pikat e tij tė dobėta. Ne ju tregojmė cilat janė dobėsitė mė tė mėdha tė ēdo shenje horoskopi.

Dobėsia mė e madhe e ēdo shenje horoskopi.
Dobėsia mė e madhe e ēdo shenje horoskopi.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/08/2017 14:22
Dashi

Shumė mbrojtės ndaj njerėzve qė e rrethojnė.

Demi

Nuk mund ti harrojė gjėrat dhe tė ecė pėrpara.

Binjakėt

Pėrfshihet shumė nė debate dhe grindje.

Gaforrja

Ėshtė dembele kur bėhet fjalė pėr tė bėrė gjėra qė nuk i pėlqen.

Luani

Ka probleme me besimin, nuk mund ti besojė lehtė tė tjerėt.

Virgjėresha

Ka shumė frikė nga refuzimi.

Peshorja

Ėshtė shumė kokėfortė.

Akrepi

Ka frikė se njerėzit qė e rrethojnė do ta braktisin.

Shigjerari

Ėshtė i ngathėt.

Bricjapi

Ka frikė qė ti hapet dikujt.

Ujori

Ka luhatje tė shumta tė humorit.

Peshqit

Bėn pėr tė tjerėt para se tė bėjė pėr vete.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
b,#?V

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.