Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kėto janė 3 shenjat mė tė pasura tė horoskopit.

A dėshiron tė dish se cilat janė shenjat e horoskopit tė cilat pėlqejnė shumė paratė dhe kanė prirje pėr t'u bėrė tė pasur?

Kėto janė 3 shenjat mė tė pasura tė horoskopit.
Kėto janė 3 shenjat mė tė pasura tė horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 06/09/2017 22:46

Perspekti mė poshtė po ju listojė 3 shenjat, tė cilat konsiderohen si mė tė pasurat ndėr tė gjitha shenjat e zoodiakut.

Vendi i parė: Virgjėresha

Nė listėn e njerėzve mė tė pasur nė botė, pėrfaqėsuesit e shenjės sė Virgjėreshės janė nė krye. Tė lindurit e shenjės sė Virgjėreshės janė shumė tė prirur pėr biznes dhe nga ana tjetėr janė shumė kursimtarė, ēka i bėn ata tė ecin gjithnjė pėrpara e tė jenė ndėr njerėzit mė tė fuqishėm nė botė.

Vendi i dytė: Akrepi

Akrepat si natyrė i kanė shumė qejf paratė dhe nga ana tjetėr ata nuk dorėzohen asnjeherė sepse nuk e pranojnė dot humbjen, cilėsi kjo qė i ndihmon tė ecin pėrpara nė punė dhe biznes pa dėshtuar. Ata gjithashtu nuk e falin konkurrencėn dhe janė gati tė bėjnė ēdo gjė pėr tė fituar.

Vendi i tretė: Bricjapi

Bricjapėt si natyrė nuk kėnaqen me pak dhe janė shumė kėmbėngulės pėr tė fituar shumė para. Por ashtu si Virgjėrsha, ata kursejnė shumė pėr gjėrat e zakonshme por shpenzojnė dhe investojnė nė drejtimet qė ata i konsiderojnė me leverdi, ēka i ndihmon tė jenė tė suksesshėm dhe shumė analitikė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=BVZ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė