Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė shenja mė joshėse nė astrologji?

Shenja e Akrepit ėshtė pėrcaktuar si shenja hipersensuale e zodiakut, dhe me tė drejtė.

Cila ėshtė shenja mė joshėse nė astrologji?
Cila ėshtė shenja mė joshėse nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/11/2017 17:17

Akrepi ėshtė shpėrthyes, provokues, ka elementė tė errėt dhe kjo i pėlqen shumė.

Partnerin e Akrepit mos guxo as ta shohėsh, se tė pickoi pėr vdekje. Njerėzit e tij, mos guxo t'i ngacmosh, se tė vrau! Gjėrat e tij, mos i prek pa lejen e tij, se do ta paguash shtrenjtė. Dhe sigurisht as mos tė tė shkojė nė mendje ta ngacmosh. Hakmerret ashpėr!

Akrepi ėshtė i zgjuar, veprues, ka mendime pėrparimtare dhe do qė ta arrijė gjithmonė qėllimin e tij.

Zakonisht femra Akrep ėshtė femra fatale nė jetėn e meshkujve dhe do t'u ofrojė pėrvoja tė paharrueshme.

I pėlqen shumė pasuria dhe fama.

Si shok nuk jepet shumė, por shoqėria e tij zgjat nė kohė, nė qoftė se nuk ndodh ndonjė keqkuptim i rėndė.

Si partner ėshtė besnik dhe parapėlqen partnerėt qė i ofrojnė siguri. Si prind ėshtė ai qė mbėshtet fėmijėn e tij nė ēdo rast. Si njeri ėshtė plot pasion...

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_L+MR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė