Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė tregon data e lindjes pėr personalitetin tuaj?

Nė kėtė artikull do ta kuptoni se ēfarė tregon data juaj e lindjes pėr ju, pavarėsisht muajit nė tė cilin keni lindur.

Ēfarė tregon data e lindjes pėr personalitetin tuaj?
Ēfarė tregon data e lindjes pėr personalitetin tuaj?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/10/2017 13:43

3, 9, 12, 15, 21, 29, 30: Shumė kreativ!

Ju jeni njė nga njerėzit mė kreativ nė grupin tuaj. Juve ju pėlqen arti dhe kultura. Ju i shihni gjėrat mė ndryshe nga tė tjerėt. Pėrfshiuni nė njė aktivitet kreativ dhe do tė befasoheni kur ta kuptoni se sa i mahnitshėm jeni!

1, 10, 18, 19, 27, 28: I lindur pėr tė qenė lider!

Ju jeni njė person mjaft i dashur kur ėshtė fjala pėr tė afėrmit tuaj. Ju gjithmonė i ndihmoni tė tjerėt pa menduar dy herė. Ju jeni modest dhe i mirė. Ju bėni pjesė nė mesin e njerėzve qė kanė lindur pėr tė qenė liderė!

2, 6, 7, 11, 20: Shumė i ndjeshėm!

Ju jeni njė nga njerėzit mė tė ndjeshėm nė botė. Ju e keni tė qartė se ēfarė bėn dhe ēfarė nuk bėn dhe kurrė nuk i lini njerėzit nė dyshim ose nė frikė, dhe mund tė pėrballoni ēdo gjė. Ju keni njė mendje tė fuqishme kur ėshtė fjala pėr stresin dhe presionin, megjithatė ju gjithmonė i zgjidhni problemet me logjikė dhe arsye.

4, 25, 16, 5, 14, 23: Shpirt aventurieri!

Ju jeni padyshim mė aventurieri nė mesin e gjithė miqve tuaj. Ju gjithmonė gjeni mundėsinė pėr tė dalė dhe pėr tė eksploruar diēka tė re, qoftė hobi, vend, person nuk ka rėndėsi se ēfarė. Ju jeni saktėsisht shpirti i aventurės dhe inkurajoni tė gjithė qė tė bėhen si ju.

8, 17, 22, 26, 13, 24, 31: Pėr ju familja ėshtė kryesorja!

Ju jeni njė person familjar. Ju brengoseni shumė pėr familjen tuaj. Ju kujdeseni shumė pėr mė tė dashurit tuaj, pa marrė parasysh se ēfarė ėshtė duke ndodhur nė jetėn e tyre, ju gjithmonė do tė jeni aty pėr ta. Tė njėjtė janė edhe miqtė tuaj. Ata janė familja juaj e dytė!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
F:]61

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė