Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēifti perfekt i astrologjisė ėshtė...

Janė pėr t'u pasur zili! Zbuloni cili ėshtė ēifti perfekt i HOROSKOPIT!

Ēifti perfekt i astrologjisė ėshtė...
Ēifti perfekt i astrologjisė ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/02/2018 18:29

Horoskopi tregon shumė pėr karakterin tuaj dhe jetėn nė ēift.

Zodiaku pėrbėhet nga shenja tė ndryshme, qė prezantojnė pikat e forta dhe tė dobėta, por kombinimi i disave prej tyre jep fillesat e nje ēifteve perfekte. E nėse ka njė ēift perfekt qė shkojnė shumė janė pikėrisht "Dashi - Ujori".

Tė krijosh njė lidhje me njė Dash impulsiv nuk ėshtė njė detyrė e thjeshtė, vetėm pėr Ujorin. Dashi ėshtė gjithmonė elektrizues kundrejt diēkaje tė re nė jetė dhe rrezet rrezatojnė aq shumė energji qė do tė sjellė gjithmonė freski nė jetėn e Ujorit.

Tė dy janė kuriozė dhe persona qė i duan aventurat, sidomos ato qė pėrmbajnė rrezik.

Disa herė Ujorėt lodhen me karakterin e Dashit, sepse ėshtė sikur gjithė bota vėrtitėt rrotull tij, dhe shumė herė akuzohet se ėshtė shumė idealist. Nėse largohen nga njeri tjetri pėr arsye tė ndonjė problemi, ata ndahen, do tė kenė respekt pėr njėri tjetrin, dhe pa e kuptuar do tė gjenden duke bėrė projekte bashkė.

Ujori kurrė nuk do shkurajojė Dashin tė pėrballet me sfida tė reja, pėrkundrazi do ti japi mbėshtetjen pa kushte dhe do ti ofrojė dhe ndihmėn pėr ti pėrballuar bashkė sfidat.

Nė te njėjtėn mėnyrė, Dashi do tė ketė ide tė ēmendura vazhdimisht dhe sugjerimet e Ujorit kanė pėr ta ndihmuar shumė. Pėr Ujorin, roli i liderit nuk i intereson, lė Dashin qė tė jetė nė kontroll tė situates. Pėrveē kėsaj janė shumė tė gatshėm tė ndihmojnė dhe tė tjėrėt qė kanė nevojė.

Dashi nėse do tė ndihet i lėnė pas dore, do tė akuzojė Ujorin qė nuk kalon shumė kohė me tė, dhe Ujori nga ana tjetėr mund ta akuzojė qė ėshtė kaq shumė egoist. Por mjafton pak kohė qė ti rigjesh tė bashkuar.

Dashi duke qėnė shenjė e zjarrit, ėshtė shumė dominues dhe pasionant, ndryshe nga Ujori tolerant. Lidhja qė i mban kėto dy shenja provokon zili dhe ėshtė pikėrisht ky ndryshim qė i bėn ata tė ndryshėm, por edhe tė ngjashėm. Fuqia e dashit dhe qetėsia e Ujorit do tė jenė pikat e tyre tė forcės.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Q a&E

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė