Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė gjykojnė jetėn e tė tjerėve.

Tė gjithė kanė jetėn e tyre dhe tė kaluara tė ndryshme qė mbajnė me vete ēdo ditė.

Shenjat e horoskopit qė gjykojnė jetėn e tė tjerėve.
Shenjat e horoskopit qė gjykojnė jetėn e tė tjerėve.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/10/2017 16:40

Sipas ekspertėve janė pikėrisht kėto 4 shenja tė horoskopit tė cilat gjykojnė mė shumė tė tjerėt.

1. Gaforrja

Ndjeshmėria juaj mund tė bėjė qė tė gjykoni tė tjerėt. Gaforret i marrin gjėrat shumė personalisht. Edhe pse ėshtė mirė tė besosh intuitėn tėnde, nuk duhet tė kritikosh tė tjerėt.

2. Virgjėresha

Virgjėresha, vazhdimisht gjykon gjithēka. Mos u shqetėsoni pėr tė tjerėt, por shqetėsohuni mė shumė pėr veten. Askush nuk ėshtė perfekt, sa ju. Nėse i ulni njerėzit e tjerė disa herė nė heshtje, ata do tė kenė shumė mė shumė gjasa qė t'ju prishin pėrditshmėrinė tuaj.

3. Peshorja

Peshores nuk i pėlqen konfrontimi, prandaj tendencat tuaja gjykuese tentojnė tė shfaqen nė mėnyra tė ndryshme. Ju e doni drejtėsinė shoqėrore dhe mė shpesh e gjeni duke gjykuar tė tjerėt. Shpenzoni mė pak kohė duke u shqetėsuar pėr mėnyrėn se si tė tjerėt e bėjnė jetėn e tyre.

4. Bricjapi

Oh Bricjap, ju jeni njė fanatik kontrolli nga natyra. Ju duhet tė ndaloni sė gjykuari tė tjerėt. Dėgjojini tė tjerėt mė shumė dhe respektoni pikėpamjet e tė tjerėve pėr jetėn. Hapeni mendjen tuaj pėr mundėsitė e reja. Kjo do t'ju bėjė mė tė lumtur.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
%

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė