Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Dhuratat qė nuk duhet tė bėni kurrė pėr Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

Ėshtė e vėrtetė qė dhuratat i pėlqejnė tė gjithė, por nė shumė raste ato pėrfundojnė nėpėr cepa dollapėsh qė nuk hapen asnjėherė.

Dhuratat qė nuk duhet tė bėni kurrė pėr Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
Dhuratat qė nuk duhet tė bėni kurrė pėr Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/12/2017 14:21

Qė mos tė rrezikoni tė bėni dhuratėn e gabuar, Perspekti ju fton tė shihni kėtė listė dhuratash qė nuk duhet tė bėni!

Fotot e personalizuara nė mur; janė bėrė aq tė zakonshme aq edhe tė mėrzitshme.

E ēfarė arsye keni pėr tė dhuruar kafe nė fundvit?! E shumta, mund tė pranohet ēaji...

A mendoni se duket ende origjinale, nė vitin 2017-tė njė mbajtėse ēelėsash si dhuratė?

Njerėzit i blejnė vetė kėllėfėt e telefonave apo pajisjeve tė tjera elektronike, nuk kanė nevojė t'ua dhuroni ju!

Batanije termike.

Duhet ta dini qė sa herė dhuroni reēelėra apo pate tė ndryshme frutash, pėrfundojnė nė njė cep tė harruar tė dollapit!

Stoli tė ndryshme, tė padobishme pėr shtėpinė!

Njė thekėse...Ca mė tepėr fantazi!

Libri ėshtė gjithnjė dhuratė e bukur por pėr Krishtlindje mund tė dhuroni diēka mė gazmore.

Ēfarė? Edhe njė kartolinė e shkruar me humor do tė ishte mė mirė se njė gjė e bėrė nga halli...

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
d'Kha

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.