Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Mė thuaj ku ke nishanė tė tė them se ēfarė ju pret nė jetėn tuaj

Ka diēka tė veēantė, nganjėherė madje edhe seksi nė nishanė, mirėpo, sipas disa besimeve, vendi ku ndodhen ka kuptim specifik dhe zbulon shumėēka pėr ne.

Shumė nishanė nė shpinė paraqesin barrė tė rėndė nė jetė, por edhe shumė punė.
Shumė nishanė nė shpinė paraqesin barrė tė rėndė nė jetė, por edhe shumė punė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/10/2017 20:32

Qėndroni para pasqyrės, shikoni mirė trupin tuaj dhe mėsoni se ēfarė domethėnie ka vendi i nishanėve pėr personalitetin tuaj:

Buza e sipėrme

Dėshironi tė kėnaqeni me ushqim, pije dhe gardėrobė moderne. Ėshtė shumė me rėndėsi se si dukeni, sepse kjo ėshtė njėra ndėr ngjarjet kyē pėr shkak tė tė cilave jeni tė popullarizuar nė shoqėri.

Mjekėr

Personat tė cilėt kanė nishanė nė kėtė vend, nėse tashmė nuk kanė pasur, do tė kenė rastin qė tė udhėtojnė shumė gjatė jetės, pa marrė parasysh arsyet.

Nė faqe

Lythat nė faqe nė shumicėn e rasteve do tė thonė ndonjė rast i mirė afarist apo rast pėr begati dhe pasuri.

Nė veshė

Lapra e veshit me nishanė tregon personin e mirė, por nėse gjendet brenda dy veshėve, ėshtė shumė me ndikim, sepse nishani nė atė vend shėnon jetėgjatėsi.

Nė hundė

Nishanėt nė urėn e hundės do tė tregojnė fatkeqėsi, ndėrsa personi i cili i ka nė majė tė hundės zakonisht ka probleme dashurore.

Nė qafė

Shumica e njerėzve kanė nishanė nė qafė, mund tė thotė qė i presin zhgėnjime tė mėdha nė jetė ose kanė karakter tė egėr i cili pjesėrisht ėshtė fajtor pėr to.

Nė shuplakė

Tėrhiqni pasuri dhe paratė kurrė nuk do tė jenė problem pėr ju.

Nė bark

Fati ju ėshtė nė anėn tuaj - nėse keni nishanė nė kėtė vend ju pret jetė e plotė dhe plot kėnaqėsi.

Nė shpinė

Shumė nishanė nė shpinė paraqesin barrė tė rėndė nė jetė, por edhe shumė punė. Do tė keni dobi nga zelli juaj, por vetėm mė vonė nė jetė.

Nė shputa

Jeni tė dashur dhe tė lindur qė tė dashuroni dhe t'i bėni njerėzit tė lumtur.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
fe/#C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.