Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 gjėra qė do tė ndryshojnė jetėn tuaj.

Gjėrat qė mund tė ndyshojnė jetėn tuaj janė shumė tė vogla dhe mbi tė gjitha janė gjėra qe nuk duan vlera monetare.

10 gjėra qė do tė ndryshojnė jetėn tuaj
10 gjėra qė do tė ndryshojnė jetėn tuaj
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/09/2016 20:12

1. Etika e mirė e punės.

2. Tė qenėt i pėrpiktė.

3. Sjellja pozitive.

4. Pasionet e vėrteta.

5. Tė qėnėt i pėrgatitur.

6. Gjuhė e mirė e trupit.

7. Energjia pozitive.

8. Tė qėnėt i menaxhueshėm.

9. Pėrpjekja e sinqertė.

10. Qėllimet e mira.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
`O:S1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė