Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi pėr muajin Shkurt

Ju tregojmė horoskopin mujor tė parashikuar nga astrologu mė i mirė Britanik Russell Grandt.

Ju tregojmė horoskopin mujor tė parashikuar nga astrologu mė i mirė Britanik Russell Grandt.
Ju tregojmė horoskopin mujor tė parashikuar nga astrologu mė i mirė Britanik Russell Grandt.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 02/02/2017 14:14

Dashi

Karizma juaj do tė shkėlqejė shumė gjatė fillimit tė muajit. Pėrdoreni kėtė mundėsi pėr tė rritur aparencėn tuaj. Bėrja e njė rregullimi, krijimi i njė modeli tė ri flokėsh apo blerja e disa rrobave tė reja do tė jenė plane tė mira. Njė person nga e kaluara do tė mundohet tė rilidhet me ju; konsiderojeni me kujdes nėse dėshironi tu riktheheni gjėrave atje ku i keni lėnė. Nė datėn 11 Shkurt, Eklipsi i Hėnės do tė shėnojė njė fund tė kėndshėm nė marrėdhėniet shoqėrore nė grup. Pėrfundimi i kėsaj ēėshtje do tju lėrė ju tė lirė pėr ti kushtuar mė shumė kohė njė lidhje tė rėndėsishme. Dy mendje do tė jenė padyshim mė mirė se njė gjatė kėtij muaji qė pėr ju do tė jetė shumė romantik. Ėshtė e mundur qė ju tė fejoheni ose martoheni gjatė ditės sė Shėn Valenitinit. Nėse jeni i angazuar nė njė marrėdhėnie, shfrytėzojeni kėtė mundėsi pėr tė festuar sipas stilit tuaj me partnerin. Nė datėn 26, njė Eklips Diellor mund tė tėrheqė njė ėndėrr tė fuqishme. Subkoshienca juaj po mundohet tju japė njė mesazh; kushtojini rėndėsi tė veēantė.

Demi

Gjeni kohė, pavarėsisht se keni njė axhendė shumė tė ngarkuar gjatė fillimit tė Shkurtit, pėr tė shijuar aktivitetet qė pėlqeni mė sė shumti. Nė vend qė tė shkoni nė ēdo festė, mendoni qė tė qėndroni nė shtėpi disa netė gjatė javės. Kjo do tė bėjė qė tė ndiheni mirė, dhe tė jeni i frymėzuar. Eklipsi i Hėnės nė datėn 11 Shkurt do tė sjellė fundin e njė trajnimi profesional. Pės kėsaj periudhe, ju do tė merreni me mė shumė gjėra kreative, tė cilat pėrshtaten me natyrėn tuaj artistike. Nė ditėn e Shėn Valentinit, ju do tė keni njė takim pasionat qė do tė thellojė angazhimin tuaj ndaj partnerit. Duke i bėrė gjėrat zyrtare ju do tė ndjeni qė jeni mė i qėndrueshėm dhe mė i sigurtė. Nėse jeni nė njė marrėdhėnie tė qėndrueshme, ju ose partneri mund tė keni njė mundėsi shumė tė mirė pėr karrierėn qė do tė pėrmirėsojė mėnyrėn tuaj tė jetesės. Eklipsi Diellor nė datėn 26 ėshtė perfekt pėr tė ndjekur njė rast shoqėror; do tė takoni njerėz interesantė nė kėtė bashkim. Njė shok i vjetėr i juaji mund tė shpėrngulet larg jush gjatė Shkurtit.

Binjakėt

Pėrse tė mos organizoni njė bashkim mes miqve nė fillim tė Shkurtit? Kjo do tė jetė njė mundėsi e mirė pėr tė mbledhur familjen, shoqėrinė dhe komshinjtė tuaj nė tė njėjtin vend. Njė interes romantik nga e shkuara do tė rilidhet me ju gjatė gjysmės sė parė tė muajit; ky mund tė jetė njė shanc pėr tė rregulluar njė marrėdhėnie tė dėmtuar. Nė datėn 11 Eklipsi i Hėnės do tė sjellė njė pėrfundim tė suksesshėm nė njė ēėshtje ligjore. Nė terma afatgjatė, ju do tė jeni i aftė tė riktheni njė projekt kreativ qė e kishit lėnė nė pritje. Dita e Shėn Valentinit do tė sjellė lajme emocionuese pėr njė fejesė ose martesė; pėrgatituni pėr njė festė tė madhe. Eklipsi Diellor nė datėn 26 do tė sjellė njė mundėsi shumė tė mirė profesionale. Ju do tė keni mundėsi tė keni njė karrierė me stimul tė lartė intelektual. Kur tė filloni tė paguheni mirė pėr ju bota do tė jetė mė e bukur, dhe lutjet tuaja do tė dėgjohen. Do tė ketė elementė shumė tė mirė nė kėtė punė qė do tė shpėrblehen shumė.

Gaforrja

Ju do tė lini njė pėrshtypje tė mrekullueshme nė punė gjatė ditėve tė para tė muajit. Pėrdoreni kėtė mundėsi pėr tė bėrė njė prezantim qė e keni pėrzemėr. Njerėzit do ti pranojnė idetė tuaja gjatė kėsaj periudhe. Njė bashkim familjar do tė ndodhė gjatė gjysmės sė parė tė Shkurtit; kjo do tė jetė njė kohė e mirė pėr tu lidhur ngushtė me njerėzit qė i doni pa kushte. Njė Eklips Hėnor nė datėn 11 mund tė sjellė njė sasi tė madhe parash nė llogarinė bankare. Kėto para do tju ndihmojnė tė paguani faturat e prapambetura dhe tė arrini njė liri financiare qė gjithmonė e keni dėshiruar. Sapo tė keni plotėsuar tė gjitha nevojat tuaja, hiqni ca para menjėane ēdo muaj. Eklipsi Diellor nė daten 26 do tju fusė nė njė periudhė udhėtimesh qė do tė jenė shumė mbreslėnese. Rregulloni pasaportėn, investoni para nė valixhet tuaja dhe pėrgatituni tė shikoni botėn.

Luani

Udhėtimi dhe aventura do tė ngjyrosin jetėn tuaj nė ditėt e para tė Shkurtit. Shfrytėzoni mundėsitė pėr tė shijuar njė udhėtim qė e keni ėndėrruar prej vitesh. Lajmi i mirė ėshtė qė gjithėka do tė realizohet nė gjysmėn e parė tė muajit Shkurt; njė vendim zhgėnjyes do tė merret gjithashtu gjatė kėsaj periudhe. Nė datėn 11, Eklipsi Hėnor mund tė shėnojė njė pėrfundim tė suksesshėm pėr njė ēėshtje studimore. Ju mund tė diplomoheni me njė gradė mė tė lartė, ose tė bėni punė akademike mė tė thelluar. Dita e Shėn Valentinit do tė jetė shumė speciale. Ju mund tė festoni me dikė qė ėshtė mė i vjetėr ose mė i ri se ju. Mundėsisht lajmet pėr njė shtatzėni ose adoptim mund tė thuhen gjatė kėsaj periudhe speciale. Eklipsi Diellor nė datėn 26 do tė sjellė pasion dhe intimitet nė jetėn tuaj. Ulni mbrojtjen tuaj me dikė qė e ka provuar dashurinė e tij. Njė lidhje e afėrt do tė ketė ndikim transformues tek ju. Partneri do tju ndihmojė tė largoni njė zakon tė keq ose tė ndėrmerrni njė stil jetese mė tė shėndetshėm.

Virgjėresha

Njė lidhje pasionante do tė fillojė pėr ju nė fillim tė Shkurtit. Kjo ėshtė njė kohė shumė e mirė pėr tė filluar njė romancė. Nėse po kėrkoni pėr punė, ju mund tė keni njė mundėsi pėr tiu bashkuar njė punėdhėnėsi formal gjatė gjysmės sė parė tė muajit. Kjo eksperiencė do tė jetė pasuruese, si nga ana financiare edhe ajo emocionale. Kushtojini vėmendje tė veēantė ditėve rreth datės 11, kur Eklipsi i Hėnės do tė sjellė pėrfundimin e njė pune tė mėrzitshme, dhe hapjen e mundėsive tė reja mė tė mira pėr ju. Dita e Shėn Valentinit do tė sjellė stabilitet nė jetėn tuaj familjare. Bėrja e gjėrave tė reja me partnerin tuaj apo pagesa e kėsteve tė shtepisė tuaj tė re duken shumė tė mundshme gjatė kėtij muaji. Nė datėn 26, Eklipsi Diellor do tė fillojė njė kapitull tė ri nė jetėn tuaj personale. Fejesa ose martesa juaj do tė jetė njė mėnyrė shumė e mirė pėr tė qenė i lumtur, dhe pėr tė pasur njė tė ardhme tė frytshme. Nėse jeni i angazhuar nė njė marrėdhėnie, gjysma juaj do tė rritet nė detyrė dhe ju do tė filloni tė keni njė stil jetese shumė mė tė mirė.

Peshorja

Dashuria, romanca dhe miqėsia do tė jenė prioritetet tuaja kryesore nė ditėt e para tė Shkurtit. Kjo mund tė jetė njė kohė shumė e mirė pėr tu fejuar ose martuar. Nėse jeni i angazhuar nė njė marrėdhėnie, ju mund tė ndryshoni rolet me partnerin tuaj. Nėse e lejoni partnerin tė marrė drejtimin, ju do tė keni mė shumė kohė tė merreni me aktivitete kreative qė i pėlqeni. Njė Eklips Hėnor nė datėn 11 do tju lejojė tė bėni prekjet finale nė njė projekt kreativ qė po zhvilloni. Ēuarja e kėsaj pune pėr vlerėsim mund tju ēojė ju drejt famės dhe vlerėsimit. Dita e Shėn Valentinit mund tė jetė shumė stimuluese. Nėse jeni beqar, dikush mund tju ftojė nė njė takim. Ky mund tė jetė fillimi i njė romance pasionante. Drejt fundit tė Shkrutit, Eklipsi Diellor mund tė tėrheqė njė ofertė pune shumė intriguese. Ju do tė paguheni pėr tė shprehur imagjinatėn tuaj dhe do tju mbushė me lumturi. Kjo ėshtė gjithashtu njė kohė shumė e mirė pėr tu kujdesur pėr veten dhe pėr tė krijuar njė regjim tė shėndetshėm pėr veten tuaj.

Akrepi

Bindeni veten qė tė punoni nė njė pune qė vėrtet shijoni nė ditėt e para tė Shkrutit. Fillimi i njė dashurie mund tju mbushė me energji tė reja dhe entuziazėm. Ju mund tė jeni i zėnė dhe nuk do tė dilni shumė gjatė gjysmės sė parė tė muajit. Nė datėn 11 njė Eklips Hėnor do tju gjejė duke u pėrpjekur tė bėni njė marrėveshje pėr njė pasuri tė patundshme apo duke u marrė me ēėshtje familjare. Kur tė pėrfundoni ēėshtjet e lėna pezull ju do tė keni mė shumė kohė pėr tė realizuar qėllimet tuaja personale. Pothuajse do tė jetė ēliruese tė vendosni pak distancė mes jush dhe njė njeriu tuaj shumė tė afėrt. Ju mund tė merrni njė dhuratė tė mrekullueshme gjatė ditės sė Shėn Valentinit. Pėrkujdesja e partnerit ndaj jush mund tė jetė njė surprizė emocionuese. Nė datėn 26, Eklipsi Diellor do tju fusė nė njė fazė shumė romantike. Kjo ėshtė njė kohė e mrekullueshme pėr tė shkuar nė njė udhėtim pėrrallor. Ju dhe partneri juaj do tė kaloni njė kohė tė mrekullueshme sė bashku.

Shigjetari

Nėse po kėrkoni pėr dashuri, ju do ta gjeni atė nė fillim tė muajit. Mos u suprizoni nėse gjeni dikė special nė njė event sportiv apo nė gara tė tjera tė llojeve tė ndryshme. Ėshtė gjithashtu e mundur qė njė shoqėri e vjetėr tė kthehet nė romantizėm. Eklipsi Hėnor nė datėn 11 do tju sjellė njė pėrfundim tė suksesshėm pėr njė ēėshtje studimore. Statusi juaj i ri prej eksperti do tju hapė shumė dyer. Dita e Shėn Valentinit mund tju bėjė ju tė filloni njė marrėdhenie serioze. Nėse e keni njė partner, mes jush do tė ndodhė diēka speciale qė do tju bėjė tė ndiheni sikur po bini pėr herė tė parė nė dashuri. Nė datėn 26 Eklipsi Diellor do tju japė mundėsinė tė gjeni shtėpinė e ėndrrave. Ju do tė jeni nė gjendje tė bėni njė marrėveshje shumė tė mire pėr njė pronė tuajen. Pėrdorni fuqitė tuaja bindėse pėr tė bėrė ēudira nė njė institucion tė dhėnies sė gjėrave me qira. Njė i afėrm bujar mund tju ofrojė ju para pėr tė kryer njė pagesė tė prapambetur.

Bricjapi

Shtėpia ėshtė vendi ku ju keni zemrėn nė fillim tė Shkurtit. Bėni mirė tė organizoni njė bashkim familjar ose ftoni tė afėrmit tuaj nė shtėpi. Gjatė pjesės sė parė tė muajit do tju bėhet njė ofertė punė shumė e mirė. Ju do tė jeni shumė entuziast pėr gjithēka qė do tė realizoni. Nė datėn 11, Eklipsi Hėnor do tė sjellė tek ju para tė shumta, dhe do tju lėrė ju tė lirė pėr tė pranuar mundėsi tė tjera shumė fitimprurėse. Ylli juaj profesional do tė jetė nė rritje. Nė fund tė muajit, ju do tė merrni disa lajme surprizuese pėr njė ēėshtje kreative. Ju mund tju kėrkohet tė rregulloni njė letėr, tė shkruani njė artikull ose tė mėsoni klasėn. Njė nga kėto punė do tju japė ju njė stimul intelektual dhe plotėsim emocional. Sensi juaj i humorit do tė bėjė qė e gjithė audienca ti ketė veshėt tek ju. Ėshtė gjithashtu e mundur qė ju tė pėrdorni median sociale pėr tė shpėrndarė mesazhet tuaja.

Ujori

Mesimi i njė aftėsie tė re do tė jetė shumė argėtuese nė fillim tė muajit Shkurt. Ju do tė shijoni tė qenurin me njerėz me energji tė pashterrshme dhe ata do tė admirojnė inciativėn tuaj pėr tė mėsuar gjėra tė reja. Ėshtė e mundur qė ju tė keni njė mundėsi pėr tu rikthyer nė vendin qė gjithmonė keni dashur gjatė gjysmės sė parė tė muajit. Bėhuni gati pėr tė udhėtuar pa pritur e pa kuptuar. Eklipsi Diellor nė datėn 11 do tju bėjė ju qė ti shikoni gjėrat me njė kėndvėshtrim mė tė ndryshėm nga zakonisht. Ky fillim i ri do tju bėjė tė zbuloni talente tė fshehura brenda jush. Dita e Shėn Valentinit ju premton njė periudhė shumė speciale, duke bėrė qė ju dhe partneri juaj tė ndiqni njė ėndėrr shumė tė dėshiruar prej jush. Nėse jeni beqar, ju mund tė vendosni tė provoni qė njė lidhje miqėsore ta ktheni nė romantike. Eklipsi Diellor nė datėn 26 do tė ofrojė njė mundėsi shumė tė mirė pėr bėrjen e parave. Fillimi i biznesit tuaj ose lėvizja e njė kompanie tė re mund tė rrisė shumė standartin tuaj tė jetesės. Shpenzoni pėr disa lukse tė vogla nė jetėn tuaj, ju i keni fituar vetė ato.

Peshqit

Ju do tė keni mė shumė para pėr ti shpenzuar pėr luks gjatė ditėve tė para tė Shkrutit. Pėrveē parave qė fitoni zakonisht, ju do tju vijnė edhe para tė papritura nga trashėgimnia, ēėshtje ligjore ose llotari. Pėrdorini paratė pėr tė blerė shtėpi ose makinė. Eklipsi i Hėnės nė datėn 11 do tė sjellė pėrfundimin e njė periudhe pėrpėlitjesh. Ju do tė jeni tė aftė tė futeni nė njė peridhė takimesh dhe tė lidheni me njė partner romantik. Dita e Shėn Valentinit do tė jetė veēanėrisht e ėmbėl, emocionuese pėr arritjet tuaja profesionale. E gjithė puna qė ju keni bėrė nė fshehtėsi do tė njihet dhe celebrohet. Nė fund tė punėve jepini vetes njė pushim tė madh sepse e meritoni. Eklipsi Diellor nė datėn 26, ju ēon nė njė fillim emocionues pėr ju. Fillimi i njė stili tė ri jetese, krijimi i njė pamje tė re ose fillimi i diēkaje tė freskėt janė tė gjitha tė mundura. Ėndėrroni gjėra tė mėdha gjatė kėsaj peridhe fatsjellėse, kur dėshirat bėhen realitet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
&

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė