Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė inteligjente tė horoskopit

Inteligjenca ėshtė njė dhuratė qė na lejon tė marrim mė shumė pėrgjegjėsi dhe t'i marrim mė tė mirėn jetės. Ajo ėshtė diēka qė ne kemi nevojė nė jetėn tonė pėr t'i dhėnė asaj mė shumė ngjyra dhe pasion.

Shenjat mė inteligjente tė horoskopit
Shenjat mė inteligjente tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/11/2017 17:45

Disa shenja tė zodiakut janė mė inteligjente se tė tjerėt dhe ekspertja Susan Miller ka zbuluar se kush janė.

Ujori

Ujori ėshtė njė nga shenjat mė pak konformiste tė zodiakut. Kėta persona pėlqejnė tė krijojnė gjėra tė reja, pavarėsisht se ēfarė mund tė sjellin ato pėr ta. Ata kanė njė talent tė veēantė pėr tė qenė njė "dritė e re" pėr njė situatė.

Urani, planeti i Ujorit, u jep atyre fuqi vizionare. Njė punė qė u lejon atyre tė pėrdorin kreativitetin e tyre ka shumė gjasa ti bėjė ata tė lumtur.

Peshqit

Peshqit janė shumė tė ndjeshėm, por kanė njė shpirt krijues tė mahnitshėm brenda tyre. Ata vazhdimisht do tė jenė nė kėrkim tė njė pasioni nė tė cilin mund tė shprehin kreativitetin e tyre, pėr shembull, pikturė, shkrim apo skulpturė.

Aftėsitė e tyre krijuese vijnė direkt nga Neptuni, planeti i tyre. Me ėndrrat e mėdha dhe poezinė brenda shpirtit tė tyre, Peshqit do tė jenė tė lumtur me njė punė qė ėshtė artistike dhe nuk i mban ato me kufizime materiale.

Gaforrja

Personat me kėtė shenjė posedojnė njė super imagjinate dhe aftėsi krijuese qė pėrputhen me njėra-tjetrėn. Kjo ėshtė njė shenjė qė i pėlqen tė krijojė ēdo gjė dhe gjithēka. Ata janė veēanėrisht tė lumtur kur krijojnė me rrethin e tyre tė brendshėm tė familjes apo edhe miqve.

Tė ndjeshėm, emocionalė dhe shumė krijues, kėta persona pėlqejnė tė gjejnė strehė brenda vetes.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Z5Q[E

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė