Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Jeni ėngjėll apo djall?

Je ėngjėll apo djall? Pėrgjigjia ėshtė nė shenjėn tėnde tė horoskopit.

Je ėngjėll apo djall? Pėrgjigjia ėshtė nė shenjėn tėnde tė horoskopit.
Je ėngjėll apo djall? Pėrgjigjia ėshtė nė shenjėn tėnde tė horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/11/2017 14:12

Dashi

Sipas Astronomisė, Dashi ėshtė biri i Marsit. Ndaj tė lindurit e kėsaj shenje zemėrohen lehtėsisht pėr njė pasion, pėr njė ide dhe nė ēast shndėrrohen nė djaj, edhe pse mund tė kenė zemėr tė madhe.

Demi

Kjo shenjė e Zodiakut pėrfaqėson Nėnėn Tokė, por dominohet nga Venusi. Ndaj Demi ėshtė njė shenjė ėngjėllore, plot sensualitet dhe harmoni.

Binjakėt

Edhe kjo shenjė ėshtė padyshim njė ėngjėll, i udhėhequr nga Mėrkuri. Nė kėtė shenjė bashkėjetojnė forca pozitive dhe negative. Zgjedhja varet nga dashuria.

Gaforrja

Kjo shenjė ėshtė e dominuar nga Hėna, e sigurisht personat e kėsaj shenje janė ėngjėj, qė pėrcjellin shumė ndjeshmėri dhe ngrohtėsi.

Luani

Personi i kėsaj shenje ndihet si Zot, e mbi kėtė nuk pranon diskutime. Nuk ka dyshim mbi faktin se tė lindurit nė kėtė shenjė janė djaj.

Virgjėresha

Njė ėngjėll, njė person shumė altruist, i pėrqėndruar nė punė dhe veēanėrisht ndaj familjes.

Peshorja

Edhe nė kėtė rast kemi tė bėjmė me njė ėngjėll. Tė lindur nė kėtė shenjė janė tė dominuarit kryesorė nga Venusi, qė u dhuron sensin e ekuilibrit. Personat e kėsaj shenje pėrballen me jetėn me shumė sharm dhe diplomaci tė lindur.

Akrepi

Bėhet fjalė pėr njė shenjė djallėzore, tė dominuar nga Marsi. Personi qė i pėrket kėsaj shenje tė horoskopit nuk humb rast pėr tė sulmuar armikun e parė.

Shigjetari

Kjo shenjė ėshtė e udhėhequr nga Jupiteri. Personi qė i pėrket kėsaj shenje ėshtė njė djall. Edhe pse ka ndjenja fisnike brenda vetes, sėrish natyra instiktive ėshtė ajo qė del fitimtare.

Bricjapi

Kjo shenjė e dominuar nga Saturni ecėn me llogari nė jetė dhe cilėsohet si njė shenjė imorale, e gatshme pėr tė bėrė gjithēka vetėm qė tė arrijė objektivat. Nuk ka asnjė dyshim qė kemi tė bėjmė me njė djall tė vėrtetė.

Ujori

Kemi tė bėjmė me njė ėngjėll tė udhėhequr nga Urani. Njė shenjė shpirtėrore dhe pak me "kokėn nė re", por e aftė tė pėrballojė jetėn me lehtėsi dhe gėzim.

Peshqit

Tė lindurit e shėnjės sė Peshqėve janė ėngjėj. Elementi kryesor i kėsaj shenje ėshtė uji, origjina dhe vazhdimėsia e jetės.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
*IC]!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.