Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja qė arrin gjithēka qė do ėshtė...

Shenja e Peshqve i dėshiron tė gjitha dhe zakonisht i arrin ato.

Shenja qė arrin gjithēka qė do ėshtė...
Shenja qė arrin gjithēka qė do ėshtė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/11/2017 21:40

Peshkut i pėlqen lavdia, fama, paraja dhe dashuron luksin. Ka shumė lidhje dhe njerėzit qė zgjedh dhe janė tė sukseshėm.

Zakonisht i zgjidh tė gjitha problemet me njė buzėqeshje tė madhe ēarmatosėse, tė cilės nuk i bėn dot ballė njeri.

Krijon marrėdhėnie tė famshme tė pėrkryera dhe shkėlqen nė profesionet qė kanė tė bėjnė me burimet njerėzore.

Peshku, kur gjen partnerin e duhur, ndėrton njė familje tė mrekullueshme me tė dhe bėhet prind shembullor.

Shpesh i ngre aq shumė pritshmėritė, sa ngelet vetėm pėr njė kohė tė gjatė ose ia mbath me njerėz tė "kėqinj", ama nė fund kthehet gjithmonė nė rrugėn e drejtė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj




Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
HK[KR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė