Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fati ėshtė nė anėn e kėtyre shenjave tė horoskopit.

Disa njerėz duket se gjithmonė e kanė fatin nė anėn e tyre! Por cilėt janė ata persona qė kanė mė shumė fat duke u bazuar te shenja e tyre e horoskopit?

Disa njerėz duket se gjithmonė e kanė fatin nė anėn e tyre! Por cilėt janė ata persona qė kanė mė shumė fat duke u bazuar te shenja e tyre e horoskopit?
Disa njerėz duket se gjithmonė e kanė fatin nė anėn e tyre! Por cilėt janė ata persona qė kanė mė shumė fat duke u bazuar te shenja e tyre e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/09/2017 15:38

Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

Nuk ėshtė mė sekret se ju jeni optimist i pėrjetshėm dhe jeta shpesh ju shkon ashtu siē ju e doni. Nėse e keni menduar ndonjėhere se pse ju keni tendencėn pėr tė lėnė pas ēdo ditė tė keqe, e gjitha kjo ka tė bėjė me perceptimin tuaj. Duhet tė falenderoni planetin tuaj, Venusin, i cili bėn qė ju tė keni shumė fat nė jetė.

Akrepi (23 Tetor - 21 Nėntor)

Edhe pse ju keni tendencėn tė shikoni gjėrat negative nė jetė, Akrep e vėrteta ėshtė qė ju jeni me tė vėrtetė njeri me fat. Edhe nė rastet kur ju bėni thjesht njė pėrpjekje tė vogėl nė gjėrat qė doni, ju i arrini ato. Edhe kur keni nevojė pėr ndryshim, jeta ua mundėson kėtė.

Shigjetari (22 Nėntor - 21 Dhjetor)

Urime! Ju jeni njė nga shenjat mė me fat nė tė gjithė zodiakun. Kjo nuk do tė thotė se nuk do tė hasni asnjėherė sfida, por nėnkupton qė gjithmonė do tė gjeni njė zgjidhje pėr to.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Edhe pse shenja juaj ėshtė pėrcaktuar si njė lider nė zodiak, duke ju bėrė tė parėt qė pėrballen me pengesat dhe vėshtirėsė, tė cilat i mbani larg tė tjerėve, ju gjithmonė do ti kaloni me shumė lehtėsi ato. Pėr sa kohė qė ju pėrfshiheni shumė mendėrisht dhe emocionalisht nė ēdo gjė qė bėni, atėherė ju do keni mjaftueshėm fat pėr ta ēuar atė nė vijėn e finishit.

Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Njėherė e njė kohė, planeti i fatit, Jupiteri, ishte i pari nė shenjėn tuaj. Edhe pse Neptuni, planeti i frymėzimit dhe aftėsisė psikike ėshtė sundimtari aktual i Peshqve, Jupiteri ka ende ndikim mbi ju. Kjo do tė thotė se ju nuk jeni vetėm me fat, por keni edhe dy planete udhėzuese nė jetėn tuaj.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
`\K\H

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė