Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mashtrojnė shenjat e horoskopit?

A mund tė imagjinoni se partneri juaj ju tradhton?

Si mashtrojnė shenjat e horoskopit?
Si mashtrojnė shenjat e horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/10/2017 19:37

A keni vėrejtur ndonjė shenjė qė tregon se partneri po ju tradhton me dikė?

Shpresojmė se nuk keni dhe nuk do tė keni probleme tė tilla. Por pėr ēdo rast ju sjellim horoskopin qė tė argėtoheni pak, dhe tė kuptoni se si sillen shenjat e horoskopit kur janė tė pabesė.

Dashi bėhet grindavec

Nėse Dashi tradhton do tė thotė se nuk po i kushtoni vėmendje tė mjaftueshme, dhe kėtė gjė mund ta bėjnė nga hakmarrja nėse janė shumė tė lėnduar. Kur tradhtojnė bėhen tė mėrzitshėm. Mashkulli nga mendja e shėndoshė do t'ju bombardojė me sulme verbale, derisa Dashi (femėr) do t'ju bezdis rreth pamjes fizike, dhe shpesh do tė grindeni dhe do tė thoni se nuk jeni tė njėjtė si mė parė. Nėse vendosin tė takohen me dashnoren apo dashnorin, shpejt do tė vrapojnė kah dera.

Demi ndryshon shprehitė

Anėtarėt e kėsaj shenje i futen tradhtisė pėr shkak se janė lodhur nga rutina nė lidhjen e tyre, por edhe pėr shkak tė tėrheqjes sė fortė seksuale me njė person tė ri. Edhe pse rrallė shfaqin ndjenjat e vėrteta, Demi zbulon shqetėsime tė tepruara nė lidhje me pamjen (blejnė rroba tė reja, shkojnė shpesh te frizeri apo nė palestėr). Ndryshimi i papritur i shprehive, daljet e shpeshta dhe fshehja e telefonit mobil, janė arsye tė mjaftueshme pėr dyshim.

Binjakėt gjithmonė kanė alibi

Anėtarėt e kėsaj shenje tradhtojnė vetėm atėherė kur janė tė sigurt se askush nuk do ta kuptojė, ose nėse nuk u bėn fare pėrshtypja lidhja nė tė cilėn janė. Kur tradhtojnė janė shumė tė shkathėt, mendojnė shpejt dhe kanė kujdes nė ēdo lėvizje. Jo rrallė herė shfrytėzojnė miqtė qė ju shėrbejnė si alibi. Janė tė bindur se nuk mund t'i mashtroni. Por fusni ata nė njė skaj dhe bombardojini me pyetje, dhe nga habia do tė zbulohen.

Gaforrja largohet nga partneri

Nuk ekziston ndonjė arsye universale pėr tradhti tek Gaforret, por njė gjė ėshtė e sigurt tek ata, se dėshirojnė tė humbasin sigurinė e partnerit tė tyre, por jo edhe tė personit qė duan. Pabesinė e tyre e zbulojnė arsyetimet e shpeshta se janė tė lodhur dhe tė ngarkuar me punė tė ndryshme. Shpesh refuzojnė seksin dhe kėshtu emocionalisht largohen nga partneri. Por nėse fillojnė tė shpenzojnė pa kontroll, atėherė duhet tė jeni tė kujdesshėm.

Luani tradhton partnerin

Anėtarėt e kėsaj shenje zakonisht tradhtojnė pėr shkak tė sensualitetit. Kur e bėjnė kėtė, para partnerit aktrojnė kinse gjithēka ėshtė nė rregull. Dinė tė jenė partner tė pėrkryer, por nė momentin qė Luani mashkull rehatohet tradhton partneren nė tė gjithė mėnyrat, derisa ajo do t'i qėndrojė besnike, dhe do tė pėrgatisė ushqimet e preferuara dhe do ta pres e zbukuruar me frizurė, grim dhe rroba tė reja. Tradhtinė nuk do ta pranojė edhe nėse e zini me presh nė dorė, por do t'iu sulmojė edhe mė shumė qė keni menduar pėr kėtė.

Virgjėresha sulmon partnerin

Virgjėresha zakonisht i futet tradhtisė pasi zhgėnjehet nė partnerin e saj dhe mė nuk dėshiron tė jetė nė atė lidhje, por se ende nuk e ka menduar tregimin se si tė largohet nga ai. Kur tradhtojnė gjithmonė kanė alibi pėr gjithēka, por bėhen shumė kritike dhe ironike dhe vazhdimisht nxjerr nė pah tė metat e juaja. Nėse Virgjėresha fillon tė shmang seksin, kjo ėshtė arsye e mjaftueshme pėr tė dyshuar.

Peshorja si adoleshent i dashuruar

Anėtarėt e kėsaj shenje aspak nuk janė imun ndaj tradhtisė, por nė tė lėshohen ekskluzivisht nėse dashurohen. Kur tradhtojnė sillen sikur tė ishin tė dashuruarit e fazės sė pubertetit. Shpesh kujdesen pėr veten, pastrohen dhe ndėrrojnė rrobat, kurse disponimin e kanė nė nivelin mė tė lartė tė mundshėm. Gjithēka do tė bėjnė qė tė fshehin tradhtinė, dhe nėse partneri dyshon pėr tė tradhti ai natyrisht se do t'i thotė se ishte thjesht njė flirt.

Akrepi e bėn me plan dhe qetėsisht

Anėtarėt e kėsaj shenje tradhtojnė pėr shumė arsye, dhe kur vendosin tė lėshohen nė diēka tė tillė, ky fakt flet vetėm pėr njė gjė se ata do tė sigurohen qė askush tė mos t'i zbulojė, sepse janė tė vetėdijshėm pėr inteligjencėn e tyre qė e kanė pėr tradhti. Akrepi tradhton me shumė menēuri dhe qetėsi. Meshkujt vazhdimisht do tė flenė me partneren e tyre dhe pėr asnjė moment nuk do tė humbin interesimin pėr tė, kurse femrat e kėsaj shenje do tė heqin dorė nga shikimi i ngrohtė.

Shigjetari i drejtpėrdrejtė

Ata tradhtojnė kur nuk janė mė tė kėnaqur me partnerin e tyre, dhe kur u zbehet joshja fizike. Shigjetari mashkull do tė fillojė vazhdimisht tė thotė se lidhja ėshtė bėrė monotone, derisa femra nuk do tė mundohet tė mbrojė lidhjen dhe do tė pajtohet me fatin. Por para se partneri tė dyshoj pėr tradhti, Shigjetarėt kėtė gjė e pranojnė vet.

Bricjapi tradhton, por jo shumė gjatė

Bricjapi tradhton vetėm atėherė kur partneri i tyre rehatohet dhe mendon se gjithēka ėshtė nė rregull me lidhjen e tyre. Ata atėherė i futen aferave qė u sjellin siguri dhe rehati. Kur ėshtė fjala pėr ndonjė aventurė tė shkurtėr, partneri i tyre as qė do ta kuptojė pėr tė.

Ujori largohet nga kėto gjėra

Dorėn nė zemėr, meshkujt dhe femrat me kėtė shenjė, shumė rrallė tradhtojnė, por edhe kur e bėjnė ata kėtė gjė edhe ia vizatojnė partnerit tė tyre. Ata mė nuk do tė jenė tė interesuar pėr lidhje dhe vazhdimisht do tė flasin pėr njė tė ardhme krejt tė kundėrt me atė tė partnerit. Femrat do tė thonė se kanė nevojė pėr mė shumė shoqėri dhe se lidhja e tyre ka filluar ti ngufas, kurse nė ēdo pyetje lidhur me tradhtinė do tė reagojė egėrsisht.

Peshqit nuk janė nė pėrputhje

Peshqit mund tė duan mė shumė se njė partner dhe tė sillen njėjtė ndaj tė gjithėve. Munden shpesh tė humben nė gėnjeshtra tė panevojshme, por mė sė miri do ti zbuloni nėse pinė pak. Vetėm atėherė do tė shfaqin anėn e tyre tė errėt, kurse sapo tė kthjellen do t'i mohojnė tė gjitha qė i kanė thėnė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
V8@P+

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė