Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi javor 23 Tetor 2017 - 29 Tetor 2017.

Sipas astrologut tė njohur ndėrkombtarisht Oscar Cainer, ky ėshtė parashikimi i shenjave tė horoskopit pėr kėtė javė.

Horoskopi javor 23 Tetor 2017 - 29 Tetor 2017.
Horoskopi javor 23 Tetor 2017 - 29 Tetor 2017.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/10/2017 13:00

Kėto janė disa nga gjėrat kryesore qė do i ndodhin ēdo shenje. Shpresojmė tė informoheni nė mėnyrėn mė tė mirė.

1. Dashi

Kėtė javė ju do luani kundėr vetes suaj. Mundohuni tė mos lejoni qė zhgėnjimi tė marrė rrugėn e njė suksesi tė mundshėm. Gjithashtu, duhet tė keni kujdes nga vendimet e shpejta, merrni kohėn e duhur.

2. Demi

Pėr tė arritur nė fund tė asaj qė keni dashur gjithmonė, ju duhet tė shikoni veprimet tuaja. Keni kaluar nėpėr njė proces ndryshimi. Ju po evoluoni. Kėtė javė, duhet tė bėheni tė qartė pėr nevojat e tuaja tė reja.

3. Binjakėt

Ju jeni tė njohur pėr diplomacinė tuaj. Kėtė javė ėshtė koha pėr tė rritur aftėsitė tuaja. Ndėrsa Marsi ndryshon te shenja juaj, ai ju jep besimin pėr tė qėndruar nė njė pozicion mbrojtjeje. Ju nuk keni nevojė tė argumentoni me askėnd.

4. Gaforrja

Diēka qė dėshironi prej kohėsh do mbetet pa u realizuar. Pa marrė parasysh se ēfarė bėni, thjesht nuk do tė funksionojė. Do tė ishte e lehtė tė vendosni ėndrrėn tuaj nė kutinė e gjėrave qė nuk realizohen. Me siguri ėshtė mė mirė ta bėni kėtė, sesa tė pėrballeni me zhgėnjimin.

5. Luani

Pėr fat tė mirė, qartėsia ėshtė nė rrugėn e saj. Pas ndryshimit tė shenjave dhe lidhjen me Jupiterin, do t'ju lejojė tė arrini nė njė situatė tė qartė dhe vendimtare. Mos lejoni qė vėshtirėsitė tė dominojnė kėtė javė.

6. Virgjėresha

Imagjinoni sikur jeni me makinė duke bėrė njė udhėtim tė gjatė. Nė pjesėn mė tė madhe tė rrugės, ju do ecni mjaft mirė. Pėrfundimisht, ju duhet tė merrni rrugėt mė tė ngushta periferike. Nė jetėn tuaj diēka thelbėsore ka ndryshuar. Pėrcaktoni mirė idetė tuaja.

7. Peshorja

Ėshtė e lehtė tė nėnvlerėsosh njė avantazh dhe tė ekzagjerosh njė vėshtirėsi. Treguesi kozmik kėtė javė tregon qė ju jeni nė njė pozitė tė mirė. Nėse mund t'i lini shqetėsimet nė njėrėn anė, mund tė pėrfitoni nga njė marrėveshje shumė e mirė.

8. Akrepi

Dielli do tė hyjė shpejt te Akrepi. Planet personale do rezultojnė shumė mirė. Sidoqoftė, kur Marsi ndryshon shenjat, do tė kuptoni se ēfarė duhet tė bėni pėr tė dominuar me energji pozitive. Me lidhjen Diell-Jupiter, mund tė ndiheni si macja qė merr atė qė do.

9. Shigjetari

Kur pėrpiqeni t'i mbani fort gjėrat qė doni, e shpejtoni normėn e ndryshimit. Kėtė javė, ju duhet tė gjeni forcėn dhe guximin pėr tė ndjekur idealet tuaja pėrfundimtare. Kur diēka duket e padrejtė, duhet tė jeni tė fuqizuar. Duke luftuar me zemėr tė hapur, do siguroni njė triumf.

10. Bricjapi

Bota do tė ishte mė e mirė nėse nuk do ndiheshim tė irrituar nga njerėzit tė tjerė. Imagjinoni sa harmoni do kishit nė jetėn tuaj. Jeni nė njė situatė e cila po ju merr kohėn dhe enrgjinė tuaj. Nėse do ndryshoni qėndrim, java juaj do t'ju habisė nė mėnyrėn mė tė mirė.

11. Ujori

Dikush gjihtmonė ėshtė gati pėr tė kritikuar. Pa marrė parasysh se ēfarė bėni ju, ose si po e bėni, ka njė zė qė sugjeron. Le tė jetė motivimi juaj, ai qė do fitojė nė fund. Besoni te njohuritė tuaja.

12. Peshqit

Nė botė, problemet do jenė gjithmonė tė pranishme. Gjithashtu, janė vetėm pjesė e zhvillimeve normale tė jetės. Kėtė javė do ndiheni nėn presion pėr tė treguar atė qė ndjeni. Kjo ėshtė njė mėnyrė e sigurtė pėr tė theksuar pasiguritė tuaja.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
gA9U:

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė