Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Meshkujt mė tė pashėm nė botė pėr vitin 2017

E kishit menduar ndonjėherė se nė listė e meshkujve me tė bukur nė pėr vitin 2017 janė ata qė kanė marrosur tė gjitha gratė e botės.

Meshkujt mė tė pashėm nė botė pėr vitin 2017
Meshkujt mė tė pashėm nė botė pėr vitin 2017
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/12/2017 20:52

Midis tyre ka nga ata qė janė detyruar tė lėnė vendin e shkak pėr kėtė ėshtė bėrė pamja e tyre tėrheqėse dhe fakti qė femrat lėnė kokėn pas tyre.

Robert Pattinson

I lindur nė vitin 1986, aktor, prodhues, model dhe muzikant.

Jon Hamm

Aktor, luan nė serialin amerikan AMC, i rafinuar dhe inteligjent.

Richard Gere

Njė aktor fenomenal, por edhe njė nga burrat mė tė bukur nė botė.

Joaquin Phoenix

Ai ka njė shenjė nė buzėn e sipėrme qė e bėn edhe mė tėrheqės.

Johnny Depp

Mund tė konsiderohet pa frikė mashkulli pėr tė cilin lėnė kokėn gratė e tė gjitha moshave.

Kur Princi William shkoi nė kolegj, njė numėr rekord aplikimesh u regjistrua nga studentėt femra atė vit? E si mund tė ndodhte ndryshe, njė djalė tė bukur me pamjen e tij shumė tė rafinuar dhe buzėqeshje simpatike.

Brad Pitt

Aktor shumė i njohur i Hollivudit, pavarėsisht moshės 54-vjeēare, ai ende duket shumė i bukur.

Noah Mills

Njė model dhe aktor Kanadez, u lind mė 26 Prill 1983. Ai konsiderohet si njė nga meshkujt mė tė bukur nė botė.

Salman Khan

Mbetet mashkulli mė i preferuar i Indisė. Lindi mė 27 Dhjetor 1965 nė Indi, Khan ėshtė njė aktor dhe producent shumė i mirė.

Hrithik Roshan

Idhulli i shumė vajzave Indiane, Hrithik Roshan ėshtė aktori mė i famshėm i Bollywood. Lindi mė 10 Janar 1974 nė Indi.

Godfrey Gao

Njeriu mė i bukur nė Tajvan. Model dhe aktor i lindur mė 22 Shtator 1984 nė Tajvan. Godfrey ka personalitetin mė tėrheqės, gratė nga e gjithė bota e duan atė.

Chris Evans

Ėshtė njė aktor Amerikan, i cili ėshtė bėrė popullor me Captain America dhe me shfaqjen nė seri Fantastic Four.

Omar Borkan Al Gala

Aktor 20-vjeēar. Ėshtė interesante fakti se kėtij mashkulli iu kėrkua tė largohej nga Mbretėria e Arabisė Saudite pėr shkak se ishte shumė i bukur.

Justin Trudeau

Kryeministri i Kanadasė, konsiderohet si njė njeri shumė i mirė dhe i ėmbėl.

Tom Cruise

Aktori dhe producenti i famshėm Amerikan, Tom Cruise ėshtė njeriu mė i bukur nė botė. Edhe pse, ai ka lindur mė 3 Korrik 1962, por nuk ka rėndėsi pėr tė. Gratė nga e gjithė bota janė tė ēmendura pėr pamjen e tij simpatike dhe personalitetin e pashėm.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
c9:Y^

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė