Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Kėto janė kombinimet mė tė kėqija tė dashurisė bazuar nė Astrologji.

Nė pėrgjithėsi, edhe pėr ata qė e ndjekin me shumė kuriozitet, por edhe pėr ata qė nuk ua vėnė fort veshin shpjegimeve astrologjike, kur vjen fjala te kombinimet nė ēift dėshira pėr tė ditur sa mė shumė rritet.

Nė bazė tė disa karakteristikave qė ne kemi si pasojė e lindjes nė njė muaj apo nė njė tjetėr, astrologjia na jep njė shpjegim rreth kombinimeve nė dashuri.
Nė bazė tė disa karakteristikave qė ne kemi si pasojė e lindjes nė njė muaj apo nė njė tjetėr, astrologjia na jep njė shpjegim rreth kombinimeve nė dashuri.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/09/2017 21:03

Nė bazė tė disa karakteristikave qė ne kemi si pasojė e lindjes nė njė muaj apo nė njė tjetėr, astrologjia na jep njė shpjegim rreth kombinimeve nė dashuri.

Sigurisht, kėto nuk janė domosdoshmėrisht tė vėrteta dhe nė mėnyrė absolute, sepse nėse ju e keni gjetur tashmė partnerin/en tuaj ideal/e dhe jeni mjaft tė kėnaqur me zgjedhjen tuaj, as horoskopi dhe asnjė fuqi tjetėr e mbinatyrshme nuk mund tju tregojė nėse ky kombinim ėshtė i gabuar.

Megjithatė, duke pasur parasysh veēoritė kryesore tė ēdo shenje, temperamentin e tyre dhe mėnyrėn se si e shohin botėn, Perspekti mė poshtė do tė rendisė shenjat me tė cilat nuk do tė kombinoheshit mirė pėr sa i pėrket dashurisė.

Dashi

Ju nuk kombinoheni mirė me: Binjakėt, Peshqit, Akrepin.

Demi

Ju nuk kombinoheni mirė me: Dashin, Shigjetarin, Binjakėt.

Binjakėt

Ju nuk kombinoheni mirė me: Peshqit, Gaforren, Demin.

Gaforrja

Ju nuk kombinoheni mirė me: Dashin, Shigjetarin, Binjakėt.

Luani

Ju nuk kombinoheni mirė me: Binjakėt, Peshqit, Bricjapin.

Virgjėresha

Ju nuk kombinoheni mirė me: Ujorin, Peshoren, Dashin.

Peshorja

Ju nuk kombinoheni mirė me: Virgjėreshėn, Gaforren, Akrepin.

Akrepi

Ju nuk kombinoheni mirė me: Shigjetarin, Dashin, Binjakėt.

Shigjetari

Ju nuk kombinoheni mirė me: Virgjėreshėn, Gaforren, Demin.

Bricjapi

Ju nuk kombinoheni mirė me: Binjakėt, Dashin, Shigjetarin.

Ujori

Ju nuk kombinoheni mirė me: Virgjėreshėn, Demin, Gaforren.

Peshqit

Ju nuk kombinoheni mirė me: Luanin, Dashin, Binjakėt.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Mk4FQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė