Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit tė renditura nga mė naivėt deri tek mė manipuluesit.

Perspekti ka renditur tė 12 shenjat sipas nivelit tė tyre tė naivitetit. Do tė ēuditeni nga rezultatet.

Shenjat e horoskopit tė renditura nga mė naivėt deri tek mė manipuluesit.
Shenjat e horoskopit tė renditura nga mė naivėt deri tek mė manipuluesit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 18/12/2017 20:13

Shigjetari

Shigjetari ėshtė mė naivja e tė gjitha shenjave tė zodiakut. Ata qė besojnė mė shumė, aq sa ndonjėherė rrezikojnė tė bėhen pėr budallenj. Por ata tė Shigjetarit nuk janė budallenj, thjesht u besojnė shumė njerėzve.

Dashi

Dashi ėshtė njė tjetėr shenjė qė tenton tė manipulohet lehtė. Dashi ka njė zemėr tė madhe, ėshtė i mirė dhe tenton tė ndihmojė nėse dikush ka nevojė pėr tė. Tė qenit i mirė nuk ėshtė gjithmonė njė gjė e mirė, sepse i bėn ata mė tė pambrojtur dhe tė manipulueshėm.

Demi

Demi, mė shumė se naiv, ėshtė i zhytur nė mendime, i qetė dhe njė vėzhgues i kujdesshėm. Ai shpesh quhet naiv, sepse nuk ndėrhyn nė konflikte, por e vėrteta ėshtė se atij nuk i bėhet vonė pėr debatet.

Peshqit

Peshqit janė njerėz tė ndikueshėm, ndoshta nga tė parėt nė renditje. Ata janė tė kushtėzuar nga emocionet dhe njerėzit tė cilėve u besojnė.

Luani

Luani ėshtė njė nga shenjat qė arrin tė bėjė kompromis. Ėshtė pjesėrisht naive, por jo shumė. Nė disa drejtime, ai ėshtė i ndikuar nga tė tjerėt, por nė raste tė rralla, nėse zbulon se ata po tallen me tė, ai nxjerr kthetrat.

Peshorja

Peshorja ėshtė dukshėm e ashpėr dhe e ngurtė, por ėshtė vetėm nė dukje. Avantazhi i peshores ėshtė se arrin tė dalė mirė nga ēdo marrėdhėnie.

Bricjapi

Me Bricjapin nuk do tė jeni nė gjendje tė luani pisėt. Mė shumė se shenjė e zgjuar, ėshtė racionale. Nėse vendos diēka nė kokė i vė pikė, nuk ka asnjė mėnyrė pėr ta bėrė tė ndryshojė mendjen. Shfaqet si person i ftohtė qė sheh punėn e vet, por mos e ngacmoni.

Ujori

Ujori ėshtė njė nga ato shenja qė i pėlqen tė shohė punėn e vet, por nėse ėshtė i interesuar pėr diēka, ai do tė bėjė gjithēka qė mundet, pėr tė arritur atė qė dėshiron. Ne duhet tė bėjmė kujdes ndaj njerėzve tė kėtyre shenjave.

Akrepi

Akrepi ėshtė ai qė besohet tė jetė mė i menēuri dhe mė dinaku nga tė gjithė, por jo. "Dinakėria" shpesh e shtyn tė bėjė gabime dhe lėvizje pa kuptim. Megjithatė, ai ėshtė njė manipulues i madh dhe plot keqdashje.

Virgjėresha

Ėshtė njė shenjė tjetėr qė duhet mbajtur nėn kontroll. Ka njė kapacitet tė madh pėr nuhatje, e kupton kur diēka ėshtė e gabuar dhe e di se si tė pėrballojė situatėn. Virgjėresha nuk ėshtė aq e ėmbėl sa duket. Di se si tė jetė e pamėshirshme.

Gaforrja

Gaforrja ėshtė e dyta nė renditje. Ka njė kapacitet tė jashtėzakonshėm pėr manipulim. Me sytė e tyre tė ėmbėl ata dinė tė bėjnė qė dikush tė bjerė nė kėmbėt e tyre. Janė mbrojtės tė mirė dhe tė kujdesshėm.

Binjakėt

Pa dyshim, Binjakėt janė shenja mė inteligjente. Gjithmonė kanė pėrgjigjen gati. Janė padyshim mė manipulues dhe mė tė fuqishmit e zodiakut. Ata kanė njė ambicie shumė tė zhvilluar dhe nėse duan diēka, nuk i pengon dot askush.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
> 68K

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė