Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ja ēfarė tregojnė dhėmbėt e parė pėr karakterin tuaj.

Mė trego dhėmbėt dhe do tė them se kush je.

Ja ēfarė tregojnė dhėmbėt e parė pėr karakterin tuaj
Ja ēfarė tregojnė dhėmbėt e parė pėr karakterin tuaj
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/10/2017 21:13

Qė sot e tutje as nuk keni pse tė mundoheni pėr tė kuptuar dhe analizuar njerėzit pėr tė mėsuar se cilėt janė ato apo ēfarė personaliteti kanė. Shikoni dy dhėmbėt e parė prerės gjatė kohės qė flasin po qeshin dhe do tė mėsoni shumė prej tyre.

1. Katrore

Katrore

Katrore

Kur dy dhėmbėt e para kanė njė formė katrore kjo tregon se kėta persona janė tė qetė dhe tė aftė tė kontrollojnė emocionet e tyre. Ndonjėherė karakteri juaj i largėt dhe i tėrhequr krijojnė idenė e njė personi tė ftohtė dhe tė largėt.

2. Ovale

Ovale

Ovale

Kjo formė dhėmbėsh ėshtė tregues pėr njė personaliteti artistik dhe krijues. Kėto janė njerėz tė kėndshėm dhe tė vėmendshėm ndaj detajeve, pasi pėr kėto persona gjėrat e vogla bėjnė dallimin.

3. Trekėndėsh

Trekėndėsh

Trekėndėsh

Kėto janė persona optimistė, tė ērregullt, nuk e vrasin mendjen pėr asgjė dhe mjaft energjikė. Janė persona qė lidhen me njerėzit dhe bėjnė shpejt miqėsi. Nė fakt kėto persona kanė frikė nga vetmia.

4. Drejtkėndorė

Drejtkėndorė

Drejtkėndorė

Kėto persona kanė lindur pėr tė qenė bosi. Ato kanė aftėsi tė forta drejtuese dhe i marrin vendimet shumė shpejt. Kėto persona janė tė vendosur, tė fokusuar tek vetja dhe tek ajo qė duan tė arrijnė.

Tė befasuar? Dhėmbėt me sa duket nuk janė vetėm aty pėr tė ngrėnė dhe tė duken tė pastėr. Ata mund tė zbulojnė shumė mė tepėr pėr ju.

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Ah$I

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.