Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund tė krijoni Shėn Valentinin perfekt edhe nėse jeni single?

Njė nga faktet qė dijmė rreth jetės ėshtė se ajo merr kuptim vetėm kur ka Dashuri, sidomos kur ajo ėshtė me "D" tė madhe.

Si mund tė krijoni Shėn Valentinin perfekt edhe nėse jeni single?
Si mund tė krijoni Shėn Valentinin perfekt edhe nėse jeni single?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/02/2018 17:30

Shėn Valentini ėshtė pikėrisht ajo ditė e vitit nė tė cilėn mund tė shprehim ndjenjat tona atyre qė i quajmė si tė rėndėsishėm. Dashuria ėshtė e pafundme, dhe merr forma nga mė tė ndryshmet. Prandaj, Shėn Valentini nuk ėshtė vetėm pėr ēiftet, mund tė jetė pė miqtė, fėmijėt, tė afėrmit deri dhe pėr kafshėt shtėpiake tė cilat janė kaq tė dashura pėr ne.

Ka kaq shumė mėnyra pėr tė shprehur ndjenjat tė dashurve tanė, dhe shumė mė tepėr pėr ti bėrė ata tė ndihen specialė:

Masazh nė ēift

Do tė ndiheni kryevepėr pas njė jave tepėr tė lodhėshme nė punė, e tė gatshėm pėr tė rifilluar. Oferta tė ndryshme mund tė gjenden lehtėsisht kėto ditė pėr masazh relaksues, me vajra esencialė, antistres dhe relaksues.

Shkruani njė letėr

Me mesazhet tepėr tė shkurtra, gati tė koduara, duket jemi bėrė pėrtacė ose na mungon koha pėr drejtshkrim. Shkruani bukur (pastėr dhe pa gabime) dhe me emocion njė letėr zemre dedikuar tė dashurės/it tuaj.

Propozojini pėr martesė

Ēfarė po prisni? Shėn Valentini tjetėr mund tė jetė shumė vonė... Merrni frymė thellė, shkoni pranė saj, vėshtrojeni nė sy dhe do tė vėreni njė jetė bashkė. Ajo ėshtė e duhura... Mos harroni tė gjunjėzoheni...

Vishuni me tė kuqe

Tė brendshme tė kuqe nuk vishen vetėm pėr Krishtlindje, por ngjyra e kuqe ėshtė perfekte edhe pėr Shėn Valentin. Mund t'ia dhuroni partnerit ose nėse keni menduar diēka tjetėr, mund t'ia blini vetes tuaj.

Rikrijoni takimin tuaj tė parė

Nuk mund ta dini kurrė sesa efekt ka tė risillni nė kujtesėn tuaj momentin e takimit tė parė, pa e provuar. Rutina e pėrditshme tė bėn tė lėsh pas dore shumė gjėra tė cilat edhe pse tė vogla nė dukje mund tė jenė ato qė bėjnė diferencėn.

Po sikur tė tregoni pak dashuri pėr veten?!

Nė fund tė fundit Shėn Valentini ėshtė tė shprehėsh dashurinė pėr ata qė ndjeni afėr. Mund tė kėnaqeni vėrtetė shumė duke ja bėrė qejfin vetes:

1. Dilni blini ēdo gjė qė ju nevojitet pėr njė pasdite perfekte me veten tuaj. Bėni paraprakisht dhe njė ndalesė nė parukeri, pėr tu dukur plotėsisht sharmante.

2. Bėjeni atė Shėn Valentinin tė "ēmendur". Shėtisni nėpėr qytet, shkoni nėpėr pube e bare dhe do tė habiteni vėrtet shumė kur tė vini re sa tė tjerė janė single si ju. Por, vetėm pasi tė keni plotėsuar pikėn 1.

3. Pėrton tė dalėsh? Po ku ka mė mirė se njė banjė e ngrohtė, shtrirė nė vaskė, muzikė nė sfond (nga ajo qė tė pėlqen vetėm ty) rrethuar me qirinj e shoqėruar nga njė gotė verė e kuqe. Kujdes mos ta teproni me verėn sepse nė tė kundėrt do pėrfundoni tė dehur aq sa mund t'ju vijė vėrtet keq pėr veten tuaj.

4. Blijini vetes buqetėn me lule mė ekstravagante dhe pėr mė tepėr keni luksin tė zgjidhni ēokollatat qė ju pėlqejnė, e kjo nuk ėshtė pak.

5. Kujdesuni gjithmonė pėr veten, mos prisni ta bėjnė tė tjerėt kėtė dhe mos harroni DASHURONI PA KUSHTE.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
&=Ck[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė