Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sa tė prirur jeni pėr tu kthyer me partnerin tuaj pas ndarjes bazuar nė astrologji.

Shumė prej njerėzve ndodhen nė udhėkryqe pėrgjatė jetės pėr tė kuptuar nėse dėshirojnė ti kthehen njė lidhje tė vjetėr dhe pėr tu munduar ta bėni kėtė lidhje tė funksionojė pėrsėri.

Sa tė prirur jeni pėr tu kthyer me partnerin tuaj pas ndarjes bazuar nė astrologji.
Sa tė prirur jeni pėr tu kthyer me partnerin tuaj pas ndarjes bazuar nė astrologji.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/06/2017 21:09

Me Venusin, planetin e dashurisė, ne anėn e kundėrt gjatė kėtij muaji, ju mund tė keni menduar tė ktheheni pas nė kohė, ose se ēfarė doni vėrtet nga jeta juaj.

Por pėrpara se tė bėni hapin e kthimit prapa, lexoni sesa mundėsi ekzistojnė qė ish-partneri juaj tju pranojė bazuar nė shenjen e tij tė horoskopit.

Dashi: Do tė kthehej pėr sa kohė qė nė njė lidhje ka pasion

Dashi pėlqen tė luftojė, sepse udhėhiqet nga planeti luftarak i Marsit, por ata gjithashtu pėlqejnė qė pas zėnkave tė pajtohen pėrsėri.

Pra kur Dashi ti japė fund njė lidhje duke thėnė qė nuk do ti flasė mė kurrė ish-partnerit tė tij, ai do tė kthehet pėrsėri pas ca kohėsh, nėse tėrhiqet fizikisht nga partneri.

Demi: Fal por kurrė nuk harron

Pavarėsisht se janė shumė kokėfortė, Demėt shumė shpesh falin.

Kur Demėt ndahen ata vendosin tė vizatojnė njė vijė ndarėse nė rėrė, por ata do tė pendohen dhe do ta falin partnerin, por kurrė nuk do tė harrojnė.

Ata kanė vetinė tė vėnė re ēdo gjė, kėshtu qė nėse dėshironi tė ktheheni tė kėrkoni falje, bėni mirė tė keni njė histori tė besueshme.

Binjakėt: Ndoshta por nuk ėshtė e sigurtė

Binjakėt janė tė vėshtirė pėr tu zbuluar qė herėn e parė. Sapo ato tė kenė krijuar njė marrėdhėnie tė mire, ka rreth 40-60% mundėsi qė tė rikthehen nė kėtė marrėdhėnie.

Ata janė persona qė shohin tė gjitha anėt e njė situate, por kjo mund tė bėjė qė ata tė pėrfitojnė.

Nėse partneri i tyre gabon, ata nuk do tė falin lehtėsisht dhe do ta keni shumė tė vėshtirė tė komunikoni me ta.

Gaforrja: Absolutisht (Kur mund tė ktheheni ju?)

Gaforrja e konsideron partnerin njė shtėpi, dikush tek i cili mund tė kthehen, ndihen tė sigurtė dhe shumė rehat.

Kur njė marrėdhėnie ndėrpritet nė jetėn e Gaforres ju do ta kuptoni atė. Ata ndihen tė humbur, pa mbrojtje dhe kanė nevojė tė mbėshteten tek dikush.

Nė momentin qė dikush kėrkon falje, ata do tė kthehen. Ndoshta jo menjėherė, por do tė kthehen.

Luani: Ti mund tė jesh duke u tallur

Je i ēmendur?

Njė Luan nuk do ta kthente kurrė kokėn pas. Arsyeja e vetme pse ato ndahen ėshtė qė nuk ndihen nė vendin kryesor nė jetėn tuaj ose janė gabuar nė lidhje me ju.

Dhe nėse njė Luan ėshtė gabim, jo vetėm qė nuk do tė kthehet me ju por do tė sigurohet edhe qė i gjithė vendi tė mos bėjė tė njėjtin gabim.

Virgjėresha: Pas gjithēkaje qė mė ke bėrė tė pėrjetoj?

Virgjėresha mund tė falė shumė gjėra para se tė heqė dorė nga dikush, por nėse heqin dorė, mundėsia e kthyerjes mbrapa ėshtė 0.005%.

Jo vetėm kaq, por Virgjėresha gjithashtu do ta fajėsojė ish-partnerin.

Dhe kjo mund tė lėndojė shumė.

Peshorja: Mund tė shkojė edhe kėshtu

Peshorja ka gjithmonė vullnet tė kuptojė qė ka anė tė barabarta nė ēdo situatė, kėshtu mundėsitė janė gjysėm pėr gjysėm qė njė Peshore tė kthehet pas.

Nė fakt, nėse ata kanė pasur njė lidhje tė pėlqyeshme, ndihen mirė pėr tu kthyer pas nė kohė.

Peshores nuk duhet ti jepni arsye tė tjera pėr ta vėnė nė dyshime.

Akrepi: Me shumė mundėsi po

Nėse Akrepi ju ka dashuruar dhe mė pas jeni ndarė ju jeni i vdekur pėr tė.

Por, ka disa shenja me tė cilat Akrepi nuk mund tė shkėputet.

Peshqit, Akrepėt dhe Virgjėreshat, janė shenjat nga tė cilat Akrepi tėrhiqet shumė, dhe qė nuk munden kurrėsesi ti harrojnė.

Mundesitė pėr bashkim me kėto 3 shenja janė shumė tė larta nė lidhje me Akrepin.

Shigjetari: Nuk keni asnjė mundėsi

Shigjetari mund tju bėjė tė mendoni qė ata do tė kthehen pas me sjelljen e tyre shumė pozitive, por ana e tyre e errėt dhe e padukshme ka standarte morale shumė strikte.

Kur ata i qėndrojnė diēkaje i qėndrojnė fort. Edhe nėse duan tė kthehen pas, nuk i lėnė parimet e tyre.

Bricjapi: Ribashkohen dhe ndihen mjaft mirė pėr kėtė

Po ata duan tju japin njė mundėsi tė dytė, por ka diēka qė nuk shkon.

Bricjapėt duan qė partnerėt e tyre tė jenė shumė tė disiplinuar, kėshtu qė do tė sigurohen qė para se dikush tė futet nė jetėn e tyre, ai person tė ketė marrė njė mėsim tė mirė.

Kėshtu qė sigurisht, ėshtė 100% e sigurt qė ata do tė kthehen, por pėrgatituni tė kaloni njė periudhė tė acruar nė lidhjen tuaj.

Ujori: Mos u ēmend

Seriozisht, Ujorėt janė shumė tė ngarkuar. Ata ju harrojnė ju pėr njė minutė nga momenti kur jeni larguar.

Peshqit: Nuk do tė kthehen por do tju mendojnė pėr gjithė jetėn

Peshqit janė ėndėrrimtarė, kėshtu qė edhe pse nuk kthehen pas me njė partner tė vjetėr, ata do ta mendojnė pėr tė gjithė jetėn.

Ata preferojnė kėtė mėnyrė sepse realiteti aktual ėshtė shumė mė i vėshtirė sesa realiteti qė ata kanė nė kokė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_iIS2

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė