Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

12 kėshilla nga njerėzit e urtė Japonezė

Nė momentet e dyshimtė tė jetės gjithmonė kemi nevojė pėr kėshilla. Disa kėshilla na vijnė nga njerėzit mė tė urtė tė Japonisė.

Nė momentet e dyshimtė tė jetės gjithmonė kemi nevojė pėr kėshilla.
Nė momentet e dyshimtė tė jetės gjithmonė kemi nevojė pėr kėshilla.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 24/10/2016 15:37

1. Bėni gjithēka qė mundni dhe lėrjani pjesėn tjetėr fatit.

2. Shprehni besnikėri edhe nė gjėrat qė i mendoni tė pavlera.

3. Pasuria gjithmonė do tė vijė nė njė shtėpi ku ka tė qeshura.

4. Ai qė punon qoftė edhe gjysėm ore mė shumė se kundershtari i tij do tė arrijė fitoren.

5. Kur gurėt tė mund tė notojnė, gjethet do tė mbyten.

6. Edhe majmunet mund tė bien nga pemėt e tyre.

7. Nėse nuk hyni nė kafazin e luanit, nuk do tė arrini asnjėherė tė kapni kėlyshin e tij.

8. Ēaji dhe orizi i ftohtė mund tė tolerohen, ato qė nuk tolerohen janė shikimi i ngurte dhe fjalėt e ashpra.

9. Nėse njė grua dėshiron diēka, ajo do tė kalojė malin pėr ta marrė atė.

10. Bėni njė pyetje dhe do tė turpėroheni pėr njė moment. Mos e bėni pyetjen dhe mos merrni dijen dhe do tė ndiheni i turpėruar pėr gjithė jetėn.

11. Njė punues i keq nuk ka bėrė kurrė njė prodhim tė mirė.

12. Toka gjithmonė ngurtėsohet pas shiut. Lumenjtė mė tė thellė rrjedhin nė heshtje.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
:O1YR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė