Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Thėnie Motivuese.

Ēdo njeri ka nevojė tė motivohet herė pas here. Dhe pėr kėtė ju vjen nė ndihmė Perspekti me disa thėnie tė shkurtra motivuese.

Ēdo njeri ka nevojė tė motivohet herė pas here.
Ēdo njeri ka nevojė tė motivohet herė pas here.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 19/09/2017 18:34

Mėnyra mė e mirė pėr tė parashikuar tė ardhmen ėshtė duke e krijuar atė.

Ndonjėherė fitoni, ndonjėherė mėsoni, asnjėherė nuk humbisni.

Mos ėndėrroni, filloni tė bėni.

Kur ndjeni qė duhet tė hiqni dorė, mendoni se pėrse nisėt.

Punoni fort, dhe ėndėrroni gjėra tė mėdha.

Limiti i vetėm pėr ju jeni ju.

Punoni fort nė heshtje, lini suksesin tė bėjė zhurmėn.

Unė mundem, dhe unė do ta bėj.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
AYJHh

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.