Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si do tė jetė dashuria pėr ēdo shenjė horoskopi pėr vitin 2018?

Parashikimi i yjeve pėr tė gjitha shenjat se si do jetė dashuria nė vitin 2018.

Si do tė jetė dashuria pėr ēdo shenjė horoskopi pėr vitin 2018?
Si do tė jetė dashuria pėr ēdo shenjė horoskopi pėr vitin 2018?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/12/2017 22:04

Dashi (21 Mars - 19 Prill)

Nė vitin 2018 do tė pėrjetoni ndryshime shumė mė serioze nė dashuri, sepse do tė takoni dikė qė dėshiron njė marrėdhėnie afatgjatė dhe jo vetėm njė aventurė ndėrshtetėrore qė u pėrpoqėt ta keni nė vitin 2017. Gjatė vitit tė fundit ju ėshtė dhėnė njė shans pėr tė pėrjetuar njė qėndrim njė natė, por ju thjesht nuk keni ardhur nė kėtė sepse jeni krijuar pėr njė marrėdhėnie me shumė dashuri dhe pėrkushtim.

Demi (20 Prill - 21 Maj)

Nė vitin 2018 do tė pėrpiqeni tė keni mė shumė liri dhe pavarėsi sesa vitin e kaluar, nė tė cilėn ndjeheni se dikush ndėrhyn me lirinė tuaj dhe u pėrpoq tė thyejė krahėt. Nė vitin e ri ju nuk do tė luani shumė pėr tė marrė, ju do tė heqė dorė nga ndjenjat tuaja qė mund t'i drejtohen njė personi tė sė kaluarės ose ndoshta miqėsia juaj do tė rritet nė dashuri. Ose disa ndjenja qė nuk mund ta dini ekzistojnė do tė notojnė nė sipėrfaqe.

Binjakėt (22 Maj - 21 Qershor)

Vetmia ėshtė armiku juaj mė i madh dhe nė vitin 2018 do tė kuptoni se lumturia juaj nuk ėshtė e lidhur me njė person apo subjekt dhe do tė zbuloni njė lloj tė ri lirie dhe pak gjėra do t'ju bėjnė tė lumtur. Pėr sa kohė qė ishit i vetmuar, do tė stimulonit kreativitetin nė ju dhe do tė merrni ide qė mund tė jenė njė biznes shumė fitimprurės.

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Gaforrja nė vitin 2018 mė nė fund do tė shpėtojnė nga ekseset e tyre dhe do tė harrojnė gabimet qė kanė bėrė nė tė kaluarėn. Shumė shanse u janė dhėnė atyre njerėzve tė gabuar tė cilėt nė njė farė mėnyre thithin energjinė e jetės suaj. Deri mė tani ju jeni sjellė sikur keni qenė i magjepsur dhe nėse dikush ju pėrcjell ēdo hap qė keni bėrė vazhdimisht, por nė vitin e ri ju do tė shpėtoni nga gjurmėt e sė kaluarės dhe do tė ndiheni tė gatshėm tė takoni dikė qė ėshtė mė sė shumti i pėrshtatshėm pėr ju.

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Stabiliteti do tė jetė tipari juaj kryesor nė 2018. Ju do tė zhgėnjeni disa herė nė dashuri, por nė fund ju do tė bini mė shumė se kurrė. Vazhdoni tė kėrkoni dashurinė e jetės tuaj, edhe pse 2018 nuk mund tė jetė viti kur martoheni. Ju mund tė bini nė dashuri me dikė qė ju paktė shpresoni tė bini nė dashuri, nuk e dini.

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Virgjėresha mė nė fund do tė ketė njė shkak pėr lumturi nė vitin 2018. Edhe pse mund tė mendoni se jeni shumė i mėrzitur qė dikush bie nė dashuri me ju, por besoj se ky do tė jetė viti kur do tė biesh nė dashuri aq shumė saqė do tė harrosh pėr gjithēka tjetėr rreth ju.

Peshorja (23 Shkurt - 22 Tetor)

Nė 2018, ju do tė merrni marrėdhėnie nė tė cilėn ju jeni tashmė nė njė nivel krejtėsisht tė ri dhe ju do tė jeni edhe mė tė sigurt se me atė person qė dėshironi tė kaloni pjesėn tjetėr tė jetės suaj. Kjo marrėdhėnie do tė jetė njė marrėdhėnie afatgjatė nė tė cilėn ju tė dy do tė gėzoni.

Akrepi (23 Tetor - 22 Nėntor)

Megjithėse ju keni shmangur dashurinė dhe urreni ndonjė ide pėr t'u lidhur me dikė nė njė nivel mė tė thellė, nė 2018 dikush do tė marrė vėmendjen tuaj dhe ju do tė merrni njė pėrshtypje krejtėsisht tė re pozitive tė dashurisė. Mos e refuzoni menjėherė atė qė ju ėshtė ofruar, ashtu siē keni bėrė mė parė, jepni njė shans pėr dashuri.

Shigjetari (23 Nėntor - 21 Dhjetor)

Nė vitin 2018, do tė heqėsh dorė nga tė gjithė ata qė kanė humbur kohėn duke menduar se ju duan vetėm pėr shkak se ju kanė kushtuar pak kohė. Ju do tė hiqni dorė nga tė gjithė njerėzit qė ju kanė poshtėruar duke ju vėnė gjithmonė nė vendin e dytė dhe do tė mėsoni se duke lavdėruar vetveten, ju jepni njė shans tė vėrtetė qė dikush tė bie nė dashuri me ju.

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Nė 2017 Bricjapėt ishin shumė tė durueshėm, tė sjellshėm dhe tė arsyeshėm. Le tė jemi mė kuriozė dhe tė hapur, vetėm nė kėtė mėnyrė do tė pėrjetoni realizimin e vėrtetė tė tė gjithė energjisė seksuale qė keni, por sigurohuni qė jeni tė sigurt.

Ujori (21 Janar - 18 Shkurt)

Personi qė takoni nė vitin 2018 nuk mund tė jetė dashuria e jetės suaj, por me siguri do t'ju ndihmojė tė transformoni nė njė person tė ri i cili nuk ka frikė tė gėzojė jetėn. Kjo mund tė jetė njė person qė haset aksidentalisht nė vendet qė ju zakonisht lėvizni ose dikush tjetėr nga e kaluara juaj qė keni ndjerė dikur. Kjo mund tė ndodhė mjaft aksidentalisht, ndėrsa ju po pini kafe nė kafene, por mos bėni njė rregullim tė shpejtė dhe pėrpiquni tė shihni pozitivisht gjėrat qė vijnė nė jetėn tuaj.

Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Nė vitin 2018, mė nė fund do tė gjeni dikė qė do t'ju vlerėsojė pėr hir tė zemrės suaj tė mirė dhe qė ju simpatizoni me tė gjithė rreth jush, tė njohur apo tė panjohur. Ju do tė jeni nė njė marrėdhėnie nė tė cilėn do tė ketė shumė dashuri, mirėkuptim, humor, gėzim dhe aventurė. Sigurohuni qė ju do tė takoni personin e duhur, prandaj mos rrėnoni gjithēka duke bėrė pėrfundime shumė herėt.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
adJO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.