Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenja mė e qetė e horoskopit

Personat e shenjės sė Bricjapit ėshtė shumė e shoqėrueshėm.

Shenja mė e qetė e horoskopit
Shenja mė e qetė e horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/11/2017 14:06

Bricjapi di t'i manaxhojė njerėzit dhe situatat. Ēfarė e dallon nga shenjat e tjera ėshtė pėrkujdesja pėr tė afėrmit dhe aftėsia pėr tė bėrė marrėveshje. Bricjapi di ta ruajė qetėsinė dhe nuk acarohet lehtė.

Nė marrėdhėnie ėshtė konservator dhe i modės sė vjetėr. Zakonisht rri vetėm me njė partner pėr njė kohė tė gjatė, pa e tradhėtuar.

Bricjapi ėshtė shok i mirė, koleg i mirė, shef i mirė dhe partner i mirė, por kur bie nė mosmarrėveshje ėshtė i prerė.

Mund tė duket si i pafuqishėm dhe i brishtė, por ėshtė e kundėrta. Ai ėshtė i fortė dhe trim, por nuk tregon se sa mund tė durojė apo pėrballojė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/4lQ[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė