Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė kuptimi ka kjo shenjė nė dorėn tuaj?

Miliona njerėz, nė tėrė botėn, shikojnė linjat e tyre nė shuplakė, duke u pėrpjekur qė tė zbulojnė diēka mė shumė pėr karakterin, apo se ēfarė fati i pret.

Ēfarė kuptimi ka kjo shenjė nė dorėn tuaj?
Ēfarė kuptimi ka kjo shenjė nė dorėn tuaj?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/11/2017 17:08

Para pak kohėsh, ėshtė zbuluar qė njerėzit, tė cilėt nė shuplakėn e tyre kanė shkronjėn M, janė vėrtet persona tė veēantė.

Shikoni shuplakėn tuaj. Nėse keni kėtė figurė, atėherė jeni posaēėrisht tė talentuar, keni intuitė tė madhe dhe shpirt ndėrmarrėsi.

Jeni shumė tė sinqertė dhe nuk i doni gėnjeshtrat.

Femrat me kėtė shenjė kanė pėr njė nuancė mė shumė intuitė sesa meshkujt qė kanė shenjėn e njėjtė.

Keni fuqi qė tė bėni ndryshime tė domosdoshme nė jetė. Pra, me menēuri dhe maksimalisht shfrytėzoni.

Sipas besimeve popullore, shumica e njerėzve tė njohur, nga e kaluara, kanė pasur kėtė shenjė nė shuplakė, duke pėrfshirė edhe liderėt, edhe profetėt.

Nėse ju keni shkronjėn M nė shuplakėn tuaj, ēdo herė kur shikoni nė shuplakėn tuaj, le t'ju rikujtojmė, qė jeni person i veēantė dhe qė jeni tė aftė tė bėni atė qė dėshironi nė jetė, ju nevojitet vetėm vullneti, kapacitetin tashmė e keni.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
C2:Pc

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė