Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit mė tė llastuar nė botė u pėrkasin kėtyre shenjave astrologjike

Disa shenja tė zodiakut thjesht nuk mund tė ndihmojnė vetveten kur bėhet fjalė pėr kėtė ēėshtje tė rėndėsishme.

Njerėzit mė tė llastuar nė botė u pėrkasin kėtyre shenjave astrologjike
Njerėzit mė tė llastuar nė botė u pėrkasin kėtyre shenjave astrologjike
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/12/2017 10:24, Ndryshuar: 09/12/2017 17:34

Nėse keni takuar njė nga kėto tri shenja astrologjike, atėherė ndoshta me siguri mund tė thoni se po, ata janė patjetėr "ēuna mami".

Bėhet fjalė pėr: Binjakėt, Gaforren dhe Bricjapin.

Binjakėt

Binjakėt janė djem mami, edhe nėse ai kurrė nuk e pranon atė me zė tė lartė. Ata kanė nė thelb njė shpirt fėmije, pra kurrė nuk duhet tė ndryshojnė mėnyrėn si veprojnė, sepse e dinė qė nėna e tyre i do pėr atė qė janė. Natyrisht, Binjakėt mezi mund tė zgjedhin mes njė sanduiēi dhe njė sallatė pėr njė drekė, kėshtu qė pėr t'ju mbushur mendja pėrfundimisht kanė nevojė pėr mendimin e nėnės.

Gaforrja

Gaforret dėshirojnė gjithė vėmendjen e nėnės sė tyre. Ata ende varen nga nėnat e tyre pėr gjėra themelore tė rriturish, pėr shembull: duke paguar faturat, duke larė enėt, duke pastruar apartamentin etj. Meshkujt Gaforre nuk mund tė jetojnė pa kujdesin maksimal tė nėnės sė tyre.

Bricjapi

Bricjapi mund tė duket si njė "njeri i familjes" pėr disa njerėz, por ai ėshtė vetėm njė djalė i vėrtetė i mamit. Ai pėrdor justifikimin se familja ėshtė gjithēka qė ai ka nevojė, por nė realitet, Bricjapi thjesht do tė rrijė me nėnėn e tij, pasi ajo nuk e gjykon kurrė. Bricjapi, kalon shumė kohė me nėnėn e tij.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Z4B6

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.