Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika astrologjike tė Binjakėve

Binjakėt janė shenja e tretė e Zodiakut dhe pėrfaqėsojnė mendimin e pėrshpejtuar dhe aftėsinė pėr tė mbajtur njė bisedė me lehtėsi.

Binjakėt janė shenja e tretė e Zodiakut dhe pėrfaqėsojnė mendimin e pėrshpejtuar dhe aftėsinė pėr tė mbajtur njė bisedė me lehtėsi.
Binjakėt janė shenja e tretė e Zodiakut dhe pėrfaqėsojnė mendimin e pėrshpejtuar dhe aftėsinė pėr tė mbajtur njė bisedė me lehtėsi.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/09/2016 22:24

Mendjet e tyre tė ndritura dhe shkathėsia e tyre mendore i lejon ata tė shohin tė gjitha anėt e njė ēėshtje me kthjelltėsi.

Binjakėt udhėhiqen nga planeti i Mėrkurit. Si njė lajmėtar i shkathėt i Zotave, Mėrkuri njihet pėr dėrgimin e mesazheve me shpejtesi tė lartė. Ata tėrhiqen nga aktivitetet qė u japin atyre adrenalinė.

Simboli i Binjakėve janė Binjakėt. Ata pėrfaqėsojnė mishėrimin e dualitetit. Brenda Binjakėve ka dy personalitete, 2 opinione, dhe 2 lloj vlerash.

20 karakteristika astrologjike tė Binjakėve:

1. Dėshirojnė tė pėrdorin duart kur flasin.

2. Janė mjeshtra nė kyerjen e shumė punėve njėherėsh.

3. Mėsimi i jetės ėshtė: Nuk mund tė analizoni dashurinė me mendime intelektuale.

4. Mendojnė shpejt, janė sharmantė dhe janė jeta e festave.

5. Shumė dimensionale dhe tė talentuar nė shumė fusha.

6. Tėrhiqen nga: Peshorja, Ujori, Luani.

7. Nuk pėlqejnė tė mėrziten... kanė hapsirė shumė tė shkurtėr vėmendje.

8. Nuk njihen pėr lidhjet logjike.

9. Kanė dhunti verbale, mund tė bashkėbisedojnė pėr orė tė tėra.

10. Nuk tėrhiqen nga: Demi, Gaforrja, Peshqit.

11. Motoja e tyre ėshtė: Unė Komunikoj.

12. Zonat e ndjeshme tė trupit: mushkritė, krahėt dhe sistemi nervor.

13. Kane etje tė vazhdueshme pėr dije... janė studentė tė pėrjetshėm.

14. Kanė vėshtirėsi tė pėrqėndrohen.

15. Janė gjithmonė nė lėvizje. Kjo ėshtė influenca e Mėrkurit.

16. Dėshirojnė tė flirtojnė.

17. Kuriozė dhe dėshirojnė tė dijnė gjithēka.

18. Shijojnė pjesmarrjen nė thashetheme.

19. Dashurojnė tė mendojnė gjėrat mė gjerė se njerėzit normalė.

20. Dėshirojnė mė mirė tė jenė tė bashkuar me turmėn, sesa tė jenė vetėm nė shtėpi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4#2:F

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė