Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Anėt pozitive dhe negative tė ēdo shenje horoskopi nė ēift.

Ēdo person ka anėt pozitive dhe negative, kėto cilėsi bazohen padyshim edhe nė shenjėn e horoskopit.

Ēdo person ka anėt pozitive dhe negative, kėto cilėsi bazohen padyshim edhe nė shenjėn e horoskopit.
Ēdo person ka anėt pozitive dhe negative, kėto cilėsi bazohen padyshim edhe nė shenjėn e horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/03/2017 15:35, Ndryshuar: 15/03/2017 21:39

Dashi

Pozitive: Do t'ju mbrojė nga ēdokush qė pėrpiqet t'ju lėndojė.

Negative: Super Mbrojtės

Demi

Pozitive: Do t'ju ofrojnė absolutisht ēdo gjė qė ju nevojitet.

Negative: Shumė ngjitės

Binjakėt

Pozitive: Tė gjallė dhe pėrkujdesės. Duan qė ju tė kaloni sa mė mirė.

Negative: Ndonjėherė duket vėrtet i largėt.

Gaforrja

Pozitive: Njė arush argėtues prej pellushi.

Negative: I ndryshon humori ēdo 2 sekonda.

Luani

Pozitive: E duan veten, dhe sigurohen qė edhe ju ta doni veten.

Negative: Duan qė tė jenė kryesori nė lidhje. Gjithmonė.

Virgjėresha

Pozitive: Shumė inkurajues pėr ēdo gjė qė lidhet me ju.

Negative: Nuk ndalojnė kurrė sė foluri pėr problemet e tyre.

Peshorja

Pozitive: Shumė xhentilė me ju. Kanė qejf ledhatimet dhe pėrkėdheljet.

Negative: Tė lėvizshėm. Ju nuk e dini kur do tė kaloni pak kohė me ta.

Akrepi

Pozitive: Nuk ju lė kurrė nė mėdyshje, gjithmonė sigurohet t'ju tregojė qė jeni mjaftueshėm pėr tė.

Negative: Ka probleme me besimin.

Shigjetari

Pozitive: Nuk dorėzohen pėr asgjė.

Negative: Nuk kanė asnjėherė kohė pėr ju.

Bricjapi

Pozitive: Do tė jenė pranė jush edhe kur mėrziteni e vajtoni.

Negative: Ke ti shpirt?

Ujori

Pozitive: Sapo ata tė hapen, lidhja juaj do tė jetė 10 herė mė e fortė.

Negative: Ju do tė pėrballeni me ēdo plan tė ēmendur tė tyre.

Peshqit

Pozitive: Ju gatuan ėmbėlsira dhe ju dėgjon gjithmonė.

Negative: Ka frikė pėr gjithēka.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
fBZ%<

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė