Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ti fitosh zemrėn njė Peshoreje?

Peshorja e drejtė do tė qėndrojė pranė teje dhe do tė tė mbrojė duke mbajtur drejtė peshimin nė jetėn tėnde.

Si ti fitosh zemrėn njė Peshoreje?
Si ti fitosh zemrėn njė Peshoreje?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/11/2017 20:03

Peshorja ėshtė partner i mirė dhe do t'ja dijė pėr femrėn qė kanė krah. Nuk ėshtė shumė shprehės, por ka ndjenja tė vėrteta dhe tė thella.

Atij i pėlqen qė e dhe partnerja e tij tė jetė e qėndrueshme dhe e besueshme. Nuk i pėlqejnė "vajzat e keqija", as ato qė viktimizohen. Nuk i duron dot.

Vlerėson logjikėn dhe ndjeshmėrinė. Peshorja ėshtė nga ata meshkuj, tė cilėt nuk kanė kompleks e kundrejt femrave dhe qė u pėlqejnė shumė teknikat.

Me pak fjalė, qė t'i pėlqesh njė Peshoreje, duhet tė kesh tė njėjtin tip me tė dhe ti ngjash nėnės sė tij. E shikon atė shumė lartė dhe e pėrmend dhe e pėrfshin shpesh nė jetėn e tij, por gjithashtu nuk e lejon atė tė ndėrhyjė nė tė vetėn.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(YS)_

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė