Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit me karakter tė fortė janė...

Ja kush janė 5 shenjat e horoskopit me karakter mė tė fortė, zbuloni nėse ėshtė edhe shenja juaj.

Shenjat e horoskopit me karakter tė fortė janė...
Shenjat e horoskopit me karakter tė fortė janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/01/2018 16:18

Ēdo shenjė horoskopi ėshtė unike nė vetvete.

Por dihet se nė jetė disa njerėz kanė karakter mė tė fortė nga natyra dhe kanė prirje pėr tė qenė lidera. Zbuloni nė kėtė artikull cilat janė 5 shenjat mė tė forta sipas horoskopit:

Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Dashi ėshtė shenja mė e fortė nga grupi i shenjave tė zjarrit. Tė lindurit e kėsaj shenje kanė shumė besim nė vetvete dhe janė shumė tė vendosur pėr tė arritur qėllimet e tyre dhe kanė prirjen pėr tu bėrė lidera shumė tė suksesshėm. Por njė nga minuset e kėsaj shenje ėshtė egoizmi, u cili sigurisht mund tė pėrmirėsohet me kulturėn e duhur dhe ndikimin e njerėzve pozitivė.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Bricjapi ėshtė njė nga shenjat me jetėgjatėsi mė tė madhe nė krahasim me shenjat e tjera tė zoodiakut, pasi dallohet pėr njė gjendje fizike shumė tė mirė. Tė lindurit e shenjės sė Bricjapit janė guximtarė dhe kanė karakter tė fortė, por nė krahasim me Dashin, janė mė analitikė dhe nuk rrezikojnė aq shumė sa Dashi.

Binjakėt (21 Maj - 20 Qershor)

Binjakėt janė nga shenjat tė cilat dinė si tė pėrshtaten dhe adaptohen me rrethanat dhe janė shumė tė zotėt nė asimilimin e informacionit, ēka i ndihmon ata ti kuptojnė mirė edhe gjėrat mė tė ndėrlikuara dhe tė ecin pėrpara. Pėrveē intelektit, binjakėt janė gjithashtu edhe shumė tė komunikueshėm, ēka i bėn ata tė sukseshėm nė shoqėri dhe i ndihmon tė jenė lidera tė vėrtetė.

Akrepi (23 Tetor - 21 Nėntor)

Akrepi ėshtė shenja mė aktive e grupit tė ujit. Ata janė gati tė riskojnė dhe tė ndėrmarin pėrsipėr iniciativa qė jo ēdokush mund ti ndėrmerrte. Ata gjithashtu janė agresivė nė mbrojtjen e interesave tė tyre dhe nuk dorėzohen lehtė. Kjo gjė i bėn ata tė sukseshėm nė punėn e tyre. Por njė nga minuset e cila pengon akrepin ėshtė mungesa e diplomacisė dhe mos analizimi i thellė i gjėrave, qė nė situata tė caktuara mund tė kthehet kundra tyre.

Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

Peshorja, ndryshe nga Akrepi, dallohet pėr diplomaci dhe analizė tė hollėsishme tė situatave, dhe ėshtė pikėrisht kjo aftėsi e cila i bėn ata tė kenė karakter tė fortė dhe tė kenė mundėsi tė bėhen edhe lidera. Pavarėsisht se nuk ndėrrmarin pėrsipėr riske tė mėdha dhe nuk janė shumė tė fortė fizikisht, ata dinė si tė menaxhojnė njerėzit dhe situatat duke i kthyer nė favor tė tyre.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
dS;]Z

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė