Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė vetia mė tėrheqėse nė personalitetin tuaj bazuar nė astrologji?

Ju tregojmė vetitė mė tėrheqėse nė personalitetin tuaj bazuar nė astrologji.

Ju tregojmė vetitė mė tėrheqėse nė personalitetin tuaj bazuar nė astrologji.
Ju tregojmė vetitė mė tėrheqėse nė personalitetin tuaj bazuar nė astrologji.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/02/2017 07:28, Ndryshuar: 26/02/2017 14:32

Dashi

Pasionantė: Ju jeni i aftė tė joshni njerėzit pėrreth jush me pasionin e madh me tė cilin i merrni gjėrat. Kur e keni diēka pėrzemėr, njė dritė ndizet brenda jush dhe askush nuk mund tju ndalojė tė ecni nė rrugėn tuaj.

Demi

Sensualė: Ju jeni njė person qė prekeni dhe qė ndjeni shumė, prandaj sensualiteti ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr ju. Ju keni njė paraqitje fizike tė fortė dhe tė ėmbėl njėkohėsisht dhe ju e dini si tė bėni dikė me drithėrima me vetėm 1 fjalė.

Binjakėt

Kuriozė: Ju jeni njė person shumė kurioz dhe i fusni shumė hundėt nė punėt e tė tjerėve. Gjithmonė eksploroni dhe pėlqeni tė njihni njerėz tė rinj. Kjo gjė ju duket shumė tėrheqėse dhe mbreslėnėse.

Gaforrja

Kėmbėngulės: Ju jeni njė person i fortė me shumė vullnet qė nuk heq dorė kurrė kur e dėshiron diēka, ose dikė. Kėmbėngulja juaj ėshtė shumė e fortė dhe tėrheqėse, dhe bėn qė rreth jush tė mblidhen njerėz qė duan njerėzit besnikė si ju. Ju pėrshtateni mė sė shumti me Bricjapėt.

Luani

Dominantė: Ju jeni njė lider i lindur qė kėrkon vėmendjen. Vetėbesimi dhe dominanca juaj janė nxitėsi kryesor. Ju pėrshtateni mė sė shumti me shenjėn e Ujorit.

Virgjėresha

Sharmantė: Ju keni njė mėnyrė tė veēantė pėr tė thėnė fjalėt tuaja dhe nė kėtė mėnyrė ju mund tė keni ēdo njeri i cili ju pėlqen. Ju dini si tė bėni dikė tė ndihet personi mė i veēantė nė botė. Ju mė sė shumti shkoni me shenjėn e Peshqve.

Peshorja

Inteligjentė: Ju keni njė inteligjencė tė urtė dhe jeni shumė meditues. Ju dini si ti lexoni njerėzit dhe ju e analizoni botėn nė njė mėnyrė tė thellė dhe kuptimplotė. Tė gjithė Akrepėt duan tė qėndrojnė pranė jush.

Akrepi

Misteriozė: Ju keni njė sharm misterioz dhe tėrheqės qė ėshtė shumė mbreslėnėse. Ju kurrė nuk i zbuloni sekretet tuaja, duke i lėnė shumė tė tjerėve pėr tė imagjinuar. Ju jeni mė ėe shumti i pėrshtashėm me Demin.

Shigjetari

Humoristė: Ju keni njė sens tė egėr humori. Ju e dini si tė fitoni zemrėn e dikujt vetėm duke e bėrė tė qeshė. Aftėsia juaj pėr tė mbushur njerėzit me gėzim ju bėn tė parezistueshėm. Binjakėt nuk mund tju rezistojnė kurrsesi.

Bricjapi

Tė pavarur: Ju jeni shumė i pavarur dhe kurrė nuk i besoni dikujt tjetėr lumturinė tuaj. Siguria qė keni nė vetėvete dhe konfidenca juaj duket shumė tėrheqėse nė sytė e tė tjerėve dhe ju shumė shpesh nuk jepeni lehtėsisht. Ju nuk jeni tallės por dini si tė luani me tė tjerėt.

Ujori

Bujarė: Ju keni zemer tė madhe. Ju dėshironi qė tė jepni dhe i trajtoni tė tjerėt ashtu siē doni qė tė tjerėt tju trajtojnė ju. Natyra juaj e ėmbėl dhe bujaria janė veti shumė tė mira tuajat, prandaj tėrheqin tė tjerėt menjėherė. Sidomos Luanėt.

Peshqit

Artistė: Ju e shikoni botėn nėpėrmjet njė lenteje kreative. Pasioni juaj pėr tė bukurėn dhe artin tėrheq njerėzit, dhe ata zhyten nė perspektivėn tuaj tė thellė. Ju lidheni me tė tjerėt pėrmes muzikės, poezisė dhe shpirtit tuaj tė pastėr, tė thellė dhe misterioz.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
6/F"$

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.