Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė pėlqejnė njerėzit tek ju bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?

Cilėsitė qė do tė pėrmendim mė poshtė sipas ēdo shenje horoskopit janė mė mirat e tyre dhe me shumė mundėsi, njerėzit qė ju qėndrojnė pranė e bėjnė sepse jeni njerėz tė tillė.

Ēfarė pėlqejnė njerėzit tek ju bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Ēfarė pėlqejnė njerėzit tek ju bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/01/2018 13:33, Ndryshuar: 17/01/2018 20:36

Dashi ~ Entuziastė

Jeni njė shenjė optimiste qė asnjėherė nuk e shihni gjysmėn e gotės bosh, por gjithmonė plotė. Jeni tė vendosur dhe me kėmbė nė tokė. Energjia juaj pozitive ėshtė ngjitėse dhe njerėzit ndikohen pozitivisht nga ju.

Demi ~ Tė pėrgjegjshėm

Njerėzit e duan Demin sepse ėshtė njė shenjė e pėrgjegjshme qė kurrė nuk do t'ju lėnė nė baltė. Tė tjerėt e dinė se ju do tė jeni gjithmonė nė gjendje tė ofroni ndihmėn tuaj sa herė qė ėshtė e nevojshme.

Binjakėt ~ Gjallėria juaj

Njerėzit tėrhiqen natyrshėm nga nivelet e larta tė energjisė suaj. Ju jeni tė aftė tė gjallėroni kėdo qė ju rri pranė, pa u munduar shumė. Jeni tė qeshur, miqėsor dhe tė gatshėm tė ndihmoni ēdokėnd pa kurrėfarė interesi.

Gaforrja ~ Natyra juaj ngushėlluese

Gaforrja do tė jetė gjithmonė shpatulla ku do tė mbėshteteni. Keni njė natyrė aspak gjykuese dhe njerėzit ndihen mirė kur flasin me ju, sepse e dinė qė ju nuk do t'i vendosni nė pozitė tė vėshtirė.

Luani ~ Sy patrembur

Nėse Luani ėshtė i vendosur tė arrijė diēka, nuk ka gjė qė e ndalon! Keni vullnetin tė pėrfundoni ēdo detyrė qė merrni pėrsipėr dhe njerėzit e dinė qė kur njė luan thotė qė do tė bėjė diēka, ajo ėshtė e pėrfunduar! Ju pėrpiqeni ta jetoni jetėn nė maksimum dhe tė merrni mė tė mirėn nga njerėzit qė ju rrethojnė.

Virgjėresha ~ Personaliteti juaj i mprehtė

Njė Virgjėreshė e di gjithmonė se kur duhet thėnė diēka e kur duhet heshtur! Kjo intuitė e bėn atė njė shenjė tė menēur nga e cila ke ēfarė mėson! Njerėzit do t'ju drejtohen gjithmonė kur kanė njė problem sepse virgjėresha ėshtė njė kėshilluese e mirė.

Peshorja ~ Tė vėmendshėm

Ju gjithmonė mendoni pėr tė tjerėt dhe kjo i bėn ata tė ndihen mirė! Mundoheni tė nxirrni nė pah cilėsitė e tyre pozitive e tė mos fokusoheni tek tė metat e tyre. Jeni tė vėmendshėm ndaj detajve dhe duket se jeni gjithmonė njė hap pėrpara tė tjerėve.

Akrepi ~ Vigjilenca juaj

Njerėzit rreth jush ndihen tė sigurtė, sepse ju bėni ē'ėshtė e mundur pėr t'i bėrė ata tė ndihen mirė. Dhe pse dukeni tė ashpėr nga "pamja e jashtme", jeni shumė tipa tė qetė dhe zemėrgjerė.

Shigjetari ~ Guximi juaj

Aventurieri i zodiakut, shenja qė e jeton jetėn si tė ishte njė nomad gjithmonė nė arrati! keni frikė nga jeta e qetė nga rregullat e shoqėrisė dhe nga ato qė ju diktojnė tė tjerėt! Ju i shtyni dhe tė tjerėt tė dalin nga zona e komfortit pasi vetėm nė atė moment ju e mendoni se fillon jeta. Pikėrisht pėr kėtė guxim dhe shpirt luftarak, njerėzit ju duan.

Bricjapi ~ Mirėsia jote

Ju pėrhapni dashuri dhe mirėsi. Ju besoni se bota mund tė bėhet njė vend mė i mirė me akte tė vogla mirėsie, tė kryera ēdo ditė. Ju gjithmonė i bėni njerėzit tė ndihen tė veēantė dhe jeni tė mendimit se gabimet pėr njerėzit janė, ndaj tė falni ėshtė gjėja qė dini tė bėni mė mirė.

Ujori ~ Tė drejtė

Ju gjithmonė pėrpiqeni qė situatave tė ndryshme t'u jepni zgjidhjen mė tė drejtė! Jeni tė ndershėm dhe njerėzit qė ju rrethojnė ju vlerėsojnė pėr kėtė gjė.

Peshqit ~ Njerėz me intuitė tė zhvilluar

Tė rrish me Peshqit ėshtė sikur tė rrish pranė njė profeti qė mund tė parashikojnė thuajse gjithēka. Ėshtė njė nga shenjat me intuitėn mė tė zhvilluar dhe njerėzit ju besojnė nė mėnyrė instiktive.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
).Bl

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.