Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cili ėshtė zakoni mė i keq i ēdo shenje horoskopi?

Mund tė jeni shumė tė mirė, por zbuloni cili ėshtė zakoni juaj mė i keq sipas shenjės sė horoskopit!

Cili ėshtė zakoni mė i keq i ēdo shenje horoskopi?
Cili ėshtė zakoni mė i keq i ēdo shenje horoskopi?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/01/2018 15:48

Edhe pse nuk janė pozitive, sado tė mundohemi nuk do arrijnė dot t'i largojmė nga vetja kėto zakone. Ēdo shenjė astrologjike ka karakterin vet dhe ēdo karakter ka zakonet e kėqija.

Sipas specialistėve tė fushės sė astrologjisė, ja cili ėshtė zakoni mė i keq pėr secilėn shenjė.

Dashi

Ulėritja dhe hedhja e objekteve ne momente inati.

Demi

"Vjedhja" e ushqimit te tė tjerėve.

Binjakėt

Tė folurit deri nė dehje me fjalė.

Gaforrja

Tė ngjiturit shumė pas dikujt, si njė ēamēakėz.

Luani

Kėrkimi i tepėrt i vėmendjes sė dikujt.

Virgjėresha

Kėrkimi i shumė gjėrave njėherėsh.

Peshorja

Thyerja e zemrave pa e kuptuar.

Akrepi

"Gjuajtja" e njerėzve dhe mėsimi sa mė shumė rreth tyre.

Shigjetari

Mėrzitja pėr gjera te kota.

Bricjapi

Ambicia e tepėrt, deri nė kopjimin e tė tjerėve.

Ujori

Bėrja e gjėrave tė ēuditshme qė i kuptojnė vetėm ata.

Peshqit

Imagjinimi i gjėrave qė nuk ekzistojnė vėrtet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
c7L6U

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė