Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Rėndėsia e pemėve.

Pemėt janė jeta nė tokė, pa pemėt nuk do tė ekzistonim sot as ne. Ėshtė e rėndėsishme tė dijmė pėrfitimet qė kanė pemėt pėr jetėn nė tokė.

Ėshtė e rėndėsishme tė dijmė pėrfitimet qė kanė pemėt pėr jetėn nė tokė.
Ėshtė e rėndėsishme tė dijmė pėrfitimet qė kanė pemėt pėr jetėn nė tokė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/10/2016 13:31

Pemėt prodhojnė oksigjen.

Pastrojnė atmosferėn.

Pemėt luftojnė erozionin e tokės.

I japin jetė botės sė egėr.

Ata na sigurojnė mburojė ndaj rrezeve Ultra Violet.

Parandalojnė rrėshqitjen e tokės.

Reduktojnė ngrohjen globale.

Pemėt sigurojnė shtėpi pėr kafshėt mė tė mrekullueshme nė botė.

Kėto janė disa nga arsyet pėrse ne duhet tė luftojmė fort kundėr shpyllėzimit. Ne mund ta bėjmė kėtė nėse ēdo njeri prej nesh do tė mbillte tė paktėn 10 pemė nė vit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
WAM8N

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.