Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ti fitosh zemrėn njė Virgjėreshe?

Djali mė i mirė, i qetė, i logjikshėm, i zgjuar, i sjellshėm dhe shpirtmirė. Ēfarė mund tė duash tjetėr nga njė mashkull?

Si ti fitosh zemrėn njė Virgjėreshe?
Si ti fitosh zemrėn njė Virgjėreshe?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/11/2017 18:31

Pėr tė bėrė njė Virgjėreshė pėr vete, duhet tė jesh karizmatike dhe e veēantė. Ka aftėsinė tė dashurojė dhe t'i japė jetėgjatėsi lidhjes. Ofron, do t'ja dijė, ndihmon dhe tė gjendet aty kur ke nevojė pėr tė. Ėshtė tip dhe popullor, pa pasur nevojė tė bėjė si karagjoz.

I pėlqejnė vajzat e bukura, tė veēanta, tė cilat janė tė zgjuara dhe rrezatojnė energji pozitive tek njerėzit pėrreth. Nėse je njė nga kėto, do tė bėhesh e dashura e tij.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
5h+21

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė