Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė do tė pėrjetojnė ndryshimet mė tė mėdha kėtė vit janė...

Tė gjitha shenjat e horoskopit do tė presin njė mori sfidash e mundėsish tė reja kėtė vit, por vetėm 5 prej tyre do tė pėrjetojnė ndryshimet mė tė mėdha.

Shenjat e horoskopit qė do tė pėrjetojnė ndryshimet mė tė mėdha kėtė vit janė...
Shenjat e horoskopit qė do tė pėrjetojnė ndryshimet mė tė mėdha kėtė vit janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/01/2018 19:23

Tė gjithė planetėt janė nė lėvizje duke shkaktuar kėshtu jo pak trazira! Kėto tė fundit mund tė parashikohen duke u bazuar nė shenjėn tuaj astrologjike.

Demi

Ndonėse Demi ėshtė njė shenjė qė nuk i ka qejf ndryshimet, kėto qė do t'i ndodhin pėrgjatė kėtij viti nuk i ka nė dorė ai vetė. Gjithēka qė i duhet tė bėjė Demit ėshtė tė ndryshojė rutinėn e tij e tė pėrshtatet ndaj kėtyre tė rejave, nėse do qė viti t'i shkojė mbarė! Do t'u rritet vetbesimi dhe do tė behen mė tė fortė.

Luani

Ndryshimet e Luanit do t'i pėrkasin fushės sė pikėpamjeve pėr jetėn e mendėsive tė tij. Luani nė vetvete nuk do tė ketė frikė nga kėto ndryshime, por kjo nuk do tė thotė se do tė ndihet rehat me kėto ndryshime gjatė gjithė kohės. Megjithatė, nė fund tė vitit, kjo gjė do t'i ndihmojė Luanėt tė arrijnė suksesin qė kanė kėrkuar.

Virgjėresha

Virgjėresha do tė pėrjetojė njė ndryshim tė madh personaliteti nė vitin 2018 (pėr mirė). Nuk do tė pėrpiqen tė kenė nėn kontroll gjithēka, gjė qė i ka bėrė shumė tė ashpėr me tė tjerėt, por do tė jenė mė tė kuptueshėm!

Bricjapi

Bricjapi do tė dalė nga zona e sigurisė dhe do tė ketė guximin tė marrė mė shumė iniciativa. Do tė rriten profesionalisht, dhe i gjithė mundi i tyre do tė shpėrblehet nė fund.

Peshqit

Sė fundmi, Peshqit ėshtė shenja mė e pėrgatitur pėr ndryshime tė mėdha. Peshqit nuk do tė kenė frikėn tė ndjekin intuitėn e tyre, dhe kjo e fundit nuk do t'i zhgėnjejė. Do t'u besojnė mė shumė njerėzve nga sa kanė bėrė mė parė dhe kjo ėshtė njė gjė e mirė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(6WOO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.